Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Zgorzelec

lekarz Andrzej Rojek

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Dzień dobry choruję na rzs przebieg agresywny Pan doktor zawsze mnie ratuje wstawił dwa biodra teraz muszę zoperować kolano zawsze gotowy do pomocy bardzo dziękuję Panie doktorze jest Pan wielki dziękuję
Opinia dodana przez: Krystyna
Pan Maszczak, to kompetentny i godny poklecenia lekarz, który jako nieliczny w tych czasach leczy ludzi z pasja i zainteresowaniem, a nie traktuje jak mięso w ubojni. Jedyny lekarz z którym było mi dane zarówno pracować, jak i być przez niego leczonym i mógłbym go bez obiekcji polecić swojej rodzinie.

lekarz Jarosław Mączyński

Ortopeda, Traumatolog

Łużycka 43
59-900 Zgorzelec

Byłam pacjentką Pana doktora w latach 1996 do 2001 - zawsze miał zaś, tłumaczył, dobierał leczenie najlepsze na ówczesne lata. Nigdy nie odmówił pomocy, wątpliwości konsultował z innymi lekarzami. Po operacjach funkcjonowałam całkiem nieźle. Niestety kolan nie nigdy oszczędzałam i teraz są tego efekty. Pewnie gdyby nie odległość, dalej byłabym pacjentką.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Krzysztof Czerkasow

Chirurg ogólny, Ortopeda

Zgorzelec

Lekarz pobiera pieniądze nie wystwiając przy tym skierowań, recept czy zwolnień lekarskich tłumacząc że nie może. Lekarz taki nie powinien mieć możliwości przyjmowania prywatnie.Lekarze od roku czasu mają certyfikat i wystawiają elektronicznie wszystko. Jednym słowy lubi naciągać ludzi. Inny lekarz zlecił USG zobaczył przyczynę i pomógł, pobierając znacznie mniej za swoje usługi.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Wojciech Kluz