Lekarze Pediatra Warszawa

dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83
02-107 Warszawa

Cudowny lekarz, przecudowny człowiek. Empatyczny, wyrozumiały, uważny zawsze znajdujący czas dla małego pacjenta ale też dla rodziców, którym dokładnie wszystko tłumaczy. Dzięki Panu Jackowi moje dziecko wyszło z wielu uciążliwych chorób i już od dłuższego czasu możemy naprawdę cieszyć się zdrowiem.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog dziecięcy
                                       lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula

dr Agnieszka Turlińska

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam Panią Doktor. Jest jedynym lekarzem godnym zaufania. Wiele razy pomogła nam i zaopiekowała się dzieckiem. Dziękuję za oddanie i empatię.
Opinia dodana przez: Dominika

dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Walentyna Marchut

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9
03-287 Warszawa

Pani doktor Walentyna jest najlepszą pediatrą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jako lekarz nie ma wad. Niezwykle kontaktowa, rozmawia z rodzicem i dzieckiem, proponuje różne metody leczenia, antybiotyk, to u niej ostateczność. Wszystko wytłumaczy, napisze na kartce, po wizycie nie ma żadnych wątpliwości, co do diagnozy (którą zawsze stawia trafną) i dawkowania leków (które zawsze pomagają). Na dodatek jest niezwykle sympatyczną i wesołą osobą. Podczas wizyty zdąży o wszystkim porozmawiać, co więcej, ...
Opinia dodana przez: Apasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Marzena Gajewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Lecznica Ursus Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plutonu Torpedy 47
02-495 Warszawa

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

lekarz Bożena Kociszewska-Najman

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci przez Panią doktor.Zawsze stawia trafne diagnozy ,jest kompetentna ,spokojna i miła.Życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w pracy.
Opinia dodana przez: anonim
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pediatra
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Wąchocka 8
03-934 Warszawa

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. med. Piotr Skrzypczyk

Pediatra, Nefrolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Jarosław Stobiecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stawki 4 A/6
00-193 Warszawa

Lekarz świetny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszy raz trafiłam na kogoś takiego. Miły, nigdy nie odmówi pomocy a do tego kompetentny. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Maria Nowacka

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Pani doktor przyjęła synka i zajęła się nim jak własnym dzieckiem. Lekarka z powołaniem!!!! Oby takich więcej lekarzy
Opinia dodana przez: Olga K

lekarz Michał Romiszewski

Rydygiera 11A/9
01-793 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Duże zaangażowanie. Dokładnie zbadał dziecko. Odpowiedział na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Sergiu
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

dr Robert Gąsior

Internista, Pediatra

01-838 Warszawa

Prawdziwy lekarz, zainteresował się ogólnym obrazem stanu zdrowia, historią medyczną, zlecił dodatkowe badania i dopiero postawił diagnozę, niespotykane w dzisiejszych czasach....

lek. med. Izabela Fengler

01-838 Warszawa

Pani dr bardzo rzeczowa, konkretna, z dobrym podejściem do dzieci. Do tego podczas wizyty była bardzo miła i uprzejma. Poza tym trzeba przyznać, że wzbudza zaufanie. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastrolog dziecięcy
                                       dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta

lekarz Mariola Rudzka-Dybała

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Neurocentrum
Żeromskiego 1 lok. 39
01-887 Warszawa

Rzetelna . Przyjazna dla dzieci . Dokładna . Leczy dzieci sumiennie . Osiąga sukcesy w leczeniu . Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Wiesia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39
02-777 Warszawa

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina

lek. med. Anna Mołdoch - Łukasik

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

01-838 Warszawa

Lekarz godny polecenia !!! Zajmuje się pacjentem i rozwiązuje problem, a nie wpycha kropelki i następny proszę. Do tego życzliwa i z podejściem do dzieci.
Opinia dodana przez: Jacek