Pediatra Wola

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Ewa Popek

Lekarz rodzinny, Pediatra

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11

Bardzo doświadczony pediatra i lekarz rodzinny. Leczy dzieci swoich dorosłych już teraz pacjentów. Bardzo zajęta, dość trudno się umówić.

Opinia dodana przez: KArolina

NZOZ Kormed S.C.
Wola Filipowska 931
32-065 Krzeszowice

Super lekarz,takich więcej. Polecam niedowiarkom udać się do przychodni i posłuchać pacjentów ,same pochlebne opinie.Uważam,iz powinna innych i przyszłych lekarzu uczyć jak należy postępować z chorymi

Opinia dodana przez: Waldek

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Wizyty domowe, Internista

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Oby takich lekarzy było u nas więcej! Człowiek nerwów by nie szarpał i zdrówko miałby lepsze. Podczas każdej wizyty wszystko było jak należy. Nawet nastrój panował iście rodzinny w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Cieplutko pozdrawiam

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Miły, kulturalny a przede wszystkim kompetentny. Bardzo poważnie potraktował mój problem, zlecił dodatkowe badania, wizytę kontrolną. Nie mam zastrzeżeń. No może mógłby trochę głośniej mówić...

lekarz Małgorzata Głowacka

Alergolog, Dermatolog