Reumatolog Jelenia Góra

ulica J.Kiepury 6/1
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏

Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinet Reumatologiczny
Noskowskiego 10 lok. 236a
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, bez "klapek na oczach". Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szczegółowo. Odkąd zaczęłam do niego chodzić prawie zapomniałam, że mam problem z kręgosłupem. Pomógł nie tylko mi, ale i wielu osobom z mojego otoczenia. POLECAM! Anna

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!

lekarz Julian Pyrzanowski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lekarz Rodzinny"
Wrocławska 58
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u Pana doktora od kilkunastu lat. Niezmiennie uprzejmy ,niezmiennie kompetentny ,pełen wyrozumiałości ,empatii . Szczerze polecam !

Opinia dodana przez: Krzysztof

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Ten kto pisze o lek. J. Jędruszko, ze jest bezczelny arogancki, pozbawiony kompetencji i kultury osobistej, oskarża Go o to, ze nie wydaje skierowań na badania, do sanatoriów, ogranicza czas wizyty / jeśli musi to ogranicza /, POWINIEN ZMIENIĆ LEKARZA I PRZYCHODNIE A MOZE POPROSIC O SZYBKĄ DIAGNOSTYKE PSYCHIATRY!!!!!!!, IDZIE TAKI I CHCE JAK ZA PRL-U WYMUSZAĆ SKIEROWANIA I LEKARSTWA Z PRZYGOTOWANA WCZESNIEJ LISTĄ A PÓZNIEJ MA PRETENSJE - TO NIE KONCERT ŻYCZEŃ, ZA DRZWIAMI CZEKAJA INNI POTRZEBUJACY POMOCY TEGO WSPANIAŁEGO LEKARZA I CIEPŁEGO CZŁOWIEKA!!!!!!! MOŻNA POPROSTU DO NIEGO NIE PRZYCHODZIĆ, PŁAKAC NIE BEDZIE, WIERNYCH PACJENTÓW MA NAPRAWDE DUŻO

Opinia dodana przez: teresa

Kiepury 51