Lekarze Rumia

lek. dent. Michał Najman

ulica Sobieskiego
84-230 Rumia

Super Dentysta, wszystkie naprawy ciekawie wyjaśnia dzięki czemu zapominam gdzie jestem:-), czas na fotelu szybko mija a do tego bardzo miły dający bezpieczeństwo Człowiek. Pacjent od 10 lat,
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Krzysztof Bielicki

84-230 Rumia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Beata Gawrońska

ulica Sobieskiego
84-230 Rumia

Leczę sie u Pani Gawrońskiej już kilka lat i uważam, ze jest to najdelikatniejszy i najlepszy dentysta w Rumi. Cudowna, ciepła osoba z ogromna wiedza i doświadczeniem. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Dzierżanowski

Neurochirurg

84-230 Rumia

Wbrew negatywnym opiniom kilku neurochirurgów, w tym jednego autorytetu, dotyczących skuteczności a tym samym i celowości przeprowadzenia operacji kręgosłupa, dr Dzierżanowski podjął się jej przeprowadzenia i udało się, za co jestem bardzo wdzięczny dr Dzierżanowskiemu. Oby jak najwięcej takich lekarzy, Panie doktorze.serdecznie dziękuję. T.P. z Pucka.

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Chirurg stomatolog

84-230 Rumia

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Maksymilian Czerepko

84-230 Rumia

Pan Doktor wycinał mi spore znamię. Bardzo przystępnie wyjaśnił, jak będzie przebiegać zabieg i jakie są dalsze procedury - dzięki czemu zmniejszył mój stres już na samym początku wizyty. Samo wycięcie przebiegło praktycznie bezboleśnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Obsługa klienta na 5 :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Anna Marmurowicz

Otolaryngolog

84-230 Rumia

Pani doktor bardzo miła, obszernie wytłumaczyła dolegliwości i ewentualne dalsze leczenie, zaordynowała lek , który po zastosowaniu już w pierwszej dobie przyniósł ulgę. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy laryngologa. Pani doktor życzę dużo zdrowia.

lekarz Piotr Skowron

Neurolog

84-230 Rumia

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Tomasz Bojanowski

84-230 Rumia

Bardzo miły i kompetentny lekarz, swoją wiedzę medyczną potrafi przekazać pacjentom przekazując wszystkie skutki powstania jak i zwalczania choroby.

lek. dent. Małgorzata Wasiluk

Med-Oral NZOZ
I Dywizji Wojska Polskiego 29 A
84-230 Rumia

Piszę tę opinię, żeby podziękować za podejście do mojego problemu, poświęcony czas i fachowość. Wybrałem Panią Doktor z kilku ortodontów i nie żałuję. Wspaniały fachowiec, uratowała moją wadę zgryzu ;) Leczę się od niespełna dwóch lat, w ciągu tego czasu miałem możliwość ocenić i to co zobaczyłem, to jest fachowość i zaangażowanie. Polecam każdemu, kto szuka specjalisty z wiedzą i ludzkim podejściem.
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 274, 'name': u'Rumia'} Otolaryngolog
                                       lekarz Krzysztof Kiciński

lekarz Krzysztof Kiciński

Otolaryngolog

84-230 Rumia

Bardzo rzetelny i sumienny w tym co robi.Wzorowe podejście do pacjenta dorosłego jak i dziecka.Wszystko dokładnie wytłumaczy i nawet doradzi co dalej i gdzie szukać pomocy w skomlikowanych przypadkach.Takiego lekarza to ze świeczką szukać.
Opinia dodana przez: Sabina

Grzegorz Augustyński

Jana III Sobieskiego
84-200 Rumia

Z czystym sercem mogę polecić dr Augustyńskiego, od 10 lat jestem Jego pacjentem, zęby zrobione szybko i bardzo dokładnie, do tego pierwszy dentysta do którego idąc nie czuję strachu, gdyż wiem że zrobi wszystko, aby było delikatnie.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Michał Jankowski

Radiolog, USG

84-230 Rumia

Najlepszy Specjalista w swojej dziedzinie ! wykonuję badania USG co pół roku piersi i każde inne które się pojawia w rodzinie realizuję tylko u Pana Doktora. Polecam wszystkim nie tylko za profesjonalizm, kompetencje podejście i uprzejmość, ale przede wszystkim jakim jest Człowiekiem - Lekarzem. Dziękuje Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Żanetta

lekarz Lidia Łuciów

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 58
Rumia

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Uratowała mi życie. Ona jedna postawiła trafną diagnozę oraz skierowała na odpowiednie badania specjalistyczne, dzięki czemu na leczenie nie było za późno. Bylem wcześniej u innych, nic nie stwierdzali, dawali mi do zrozumienia ze jestem przeczulony. Jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Tadeusz Piasecki

wizyty domowe
Marynarska 23
84-230 Rumia

Pana doktora Piaseckiego poleciła mi znajoma,która leczyła u doktora swoje dzieci od wielu lat.Moja córka leżała kilkanaście razy w szpitalu i odwiedziłyśmy wielu specjalistów.Nikt nie był w stanie postawić trafnej diagnozy.Kiedy zadzwoniłam w nocy i poinformowałam doktora że moje dziecko ma ponad 39 stopni gorączki a ja nie mam pieniędzy ani możliwości dojazdu to dowiedziałam się że przyjedzie i o nic się nie mam martwić.Przyjechał, zbadał córkę,wsiadł do samochodu i ...
Lekarz godny polecenia 😀 słucha pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomoc 👍pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym i miłym lekarzem .Dziekuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Marcelina

lek. dent. Dagmara Targowska-Knitter

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 35
84-230 Rumia

Cudowna osoba, empatyczna, profesjonalna. Byłam z synem w nagłej potrzebie, bez problemu zostaliśmy przyjęci i profesjonalnie zaopiekowani. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ilona Chłopecka

zoz w rumii
84-230 Rumia

No cóż nie mam słów uznania,same superlatywy, zdecydowanie polecam.

lek. dent. Jakub Warmuz

ulica Słoneczna 1
84-230 Rumia

Bardzo dobry chirurg, udało się w końcu usunąć trudną i problematyczną "8" dolną zakończoną haczykowato i blisko nerwu twarzowego. Zabieg udany, a lekarz godny polecenia, profesjonalista, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Knapiak

ul. Sobieskiego 10A/gab. 6
84-230 Rumia

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,ma podejście do pacjenta . Wytłumaczy wszystko i doradzi co dalej.
Opinia dodana przez: Katarzyna