Lekarze Rumia

Psychiatra

NZOZ "Medicus"
Słupska 11
84-230 Rumia

Ten lekarz Wojciech Rottengruber kompletnie nie intersuje sie pacjentem i jego choroba.Wchodzi w dyskusje historyczne i nie potrafi dobrac lekow, pomimo ze wczesniej mialam dobrze dobrane lekarstwa.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ilona Gruszczyńska

84-230 Rumia

Pani Doktor. Proszę się na serio zastanowić. Jeżeli się Pani na czymś nie zna to proszę się nie podejmować. Przyszliśmy na bilans z dwójka niemowlaków. Pani doktor nic nie stwierdziła mimo ewidentnych objawów nieprawidłowego napięcia mięśniowego. Jedno dziecko miało już poważnie zdeformowana głowę ale pani doktor stwierdziła ze wszystko Ok. Inny lekarz skierował do owi gdzie jesteśmy ponad rok. Dzieci w ciągłym procesie rehabilitacji do dziś ! W ogóle była ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Janina Musiuk-Mordarska

Dąbrowskiego 6
84-230 Rumia

Pani Janina Musiuk-Mordarska w mojej opinii wybitnie zna się na tym co robi. Moje uzębienie leczone przed laty nadal nie sprawia problemów. Ani jedna plomba nie wypadła, nie było też konieczności poprawiania czegokolwiek. Należy do tych lekarzy, do których ma się zaufanie i idzie się bez obaw.
Opinia dodana przez: Leandros Ntabos

lekarz Arleta Mikulska

Przychodnia Lekarska
Piłsudskiego 48A
84-230 Rumia

Zdecydowanie nie polecam tego pediatry. Na wizytach szczepiennych opowiadałam o zachowaniu córki, że wygina się do tyłu tworząc literę C, wyglądało to niebezpiecznie i nieco dziwnie - nawet dla matki, która ma jedno dziecko - Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest dobrze, że jest silna. Pomimo jej oceny poszliśmy do innego pediatry - okazało się, że ma zespół napięcia mięśniowego, więc udaliśmy się na rehabilitację. Mało tego córeczka często oddawała ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Gondek

Chirurg ogólny, Urolog

84-230 Rumia

na wizyte w poradni czekałam pół roku a jak już przyszedł czas zlecił kilka badań, które wykonałam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dariusz Lesiński

Internista, Kardiolog

ul. Jagodowa 17
84-230 Rumia

Przeprowadza tylko wywiad. Nie dostępny w umówionych godzinach. Byłem już u różnych kardiologów a widzę u niego spychotechnikę. Nie mam zaufanie do wystawionego przez niego leku.

lekarz Tomasz Buczek

84-230 Rumia

Badał mnie w izbie przyjęć ze skierowaniem na oddział chirurgii onkologicznej w Redlowie.Byłem chory na chłoniaka agresywnego a lekarz Buczek powiedział mi ,że nie podskakuję z bólu i nie przyjął mnie na oddział.Bylo to 31 sierpnia 2017 a za miesiąc trafiłem na o/chirurgii onkologicznej i profesor Kruszewski , który mnie operował powiedział ,że ledwo uszedłem z życiem.
Opinia dodana przez: Robert Stodułko

lekarz Leonia Perłowska

84-230 Rumia

Bardzo nie kompetentny lekarz. Nie polecam nikomu wybrać się do Pani Doktor z dzieckiem. Wydaje się jakby pracowała za karę.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Przekwas

Lekarz rodzinny

84-230 Rumia

ABSOLUTNIE nie polecam! Lekarz (?) dla którego obciążenie genetyczne nie jest żadnym wyznacznikiem. Jedyna informacja jaką był zainteresowany to ...otyłość, jak nie masz otyłości, nie ma potrzeby robienia badań na cukrzycę, mimo wielu niepokojących objawów i obciążenia genetycznego. Coś co się nazywa profilaktyką tu nie istnieje. NIE POLECAM. Daje ZERO gwiazdek!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Ludwichowska

Otolaryngolog

84-230 Rumia

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Dorota Neumann-Chyc