Lekarze Starogard Gdański

lekarz Dariusz Bartosz

ulica Lipowa 1
83-200 Starogard Gdański

Tak zadowolona po wizycie jak u p.Bartosz dawno nie bylam...sympatyczny, wyrozumialy, opiekuńczy, polecam wszystkim! Nie ma lepszego stomatologa który uratuje moje zęby. Dopiero zaczynam leczenie a już jestem szczęśliwa!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Arleta Krajewska

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Jak dla mnie bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Bardzo solidnie wykonuje swoją pracę.Jest godną polecenia.Uwielbiam wizyty u niej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zbylut Wojtasiewicz

Balewskiego 1, gab.280

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Jędrzej Szulc

Lipowa 3
83-200 Starogard Gdański

Mialam przyjemność korzystać z wizyty regunfowanej jak i prywatnej, podejscie na obu wizytach takie samo. Puka się do gabinetu lekarskiego "lakarz.. mówi proszę wejść a, w dalszym ciągu klika w klawiaturę...totalna zniewaga. Jest to bardzo arogancki ze, musze czekac az nas obsłuży - jak nie skończył wypełnić dokumentacji poprzedniego pacjenta to moglby nie zapraszac do gabinetu .Mimo ze dość dokładnie bada podejście, do dziecka daje dużo do życzenia. Zero podejścia ...
Opinia dodana przez: Poirytowany rodzic

lek. med. Tomasz Szular

Flebolog

Poradnia Flebologiczna
Partyzantów 27
80-254 Starogard Gdański

na razie nie wiem, czy do końca spełnią się moje oczekiwania ponieważ jestem bezpośrednio po zabiegu. Ale, super kontakt z lekarzem, fachowość i bardzo bardzo duża cierpliwość... Potrafi bez zniecierpliwienia odpowiadać, na niekończące się pytania i wątpliwości pacjenta. Zabieg bezbolesny, a przeprowadzony bez znieczulenia. Bardzo się bałam, ale naprawdę nie ma potrzeby się bać. teraz czekam kilka miesięcy na efekty. Wierzę, że będzie dobrze. Napiszę jeszcze za jakiś czas.... Pozdrawiam.

lekarz Elżbieta Węglewska

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Pani dr bardzo miła. Poświęca dużo czasu na pacjenta- a byłam z dzieckiem nie prywatnie a na kasę chorych. Umie wysłuchać i stara się pomóc małym pacjentom i ich mamom. Polecam!

Bartek Rawski

RTG

Centrum Medyczne
Starogard Gdański

Bardzo dobry fachowiec! Poswieca duzo pacjentowi czasu, tlumaczac komleksowo i rzetelnie badanie oraz wszysko z nim zwiazane, na ktore zostalam skierowana do dokttora. Bardzo uprzejmy i mily, co sprawia ze strach wystepujacy przed wizytq w gabinecie mija!!! Polecam tego radiologa ! Oby wszyscy medycy zwiasani z nasza sluzba zdrowia byli tacy.

Barbara Sepetowska

GABINET STMATOLOGICZNY BARBARA SEPETOWSKA
STAROGARD GD. UL. LUBICHOWSKA 79
83-200 Starogard Gdański

Profesjonalnie,nigdy nie odmówią przyjęcia, zawsze pomogą w bólu. Najlepsi! Nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Maksymiuk

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A
83-200 Starogard Gdański

Jestemn bardzo zadowolona z opieki okulistycznej.
Opinia dodana przez: Jadwiga75

lekarz Andrzej Rewieński

Pediatra, USG

83-200 Starogard Gdański

Pod względem fachowości porównałabym go do dr Cichonia. Pracują od lat na tym samym oddziale i spotykają się z takimi samymi problemami u dzieci. Bardzo duże doświadczenie posiada, jest bardzo miły czy to prywatnie czy to państwowo. Szczegółowo wytłumaczy problem zdrowotny. Z czystym sercem POLECAM :)

lekarz Adam Osmólski

Balewskiego 1, gab.280
83-200 Starogard Gdański

Lekarz o zlotym sercu z super podejsciem do pacjenta .wyslucha doradzi.po prostu lekarz z powolania . Bardzo sympatyczny rzeczowy lekarz.
Opinia dodana przez: Joanna krefta

lekarz Monika Monkiewicz

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia. Sympatyczna, spokojnie odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Adam Lorczyński

Traumatolog, Ortopeda

Starogard Gdański

W imieniu całej „siódemki” pacjentów operowanych w dniu 14 listopada br.r., serdecznie dziękuję i składam wyrazy szacunku za profesjonalizm i podejście do pacjenta

lek. dent. Maciej Bloch

ulica Lipowa 1
83-200 Starogard Gdański

Pan doktor zawsze imponuję mi wiedzą i umiejętnościami. Jakość otrzymanej pomocy jest nieporównywalna z innymi. Wykorzystywane materiały również. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Paulina Musiał

lekarz Ewa Lebiedzińska

Psychiatra

Południowa 81
83-200 Starogard Gdański

Postawiła na nogi męża, był całkowicie wyczerpany, uskarżał się na różne dolegliwości, ale daleko był od myśli, że to depresja. Minęło już 10 lat, a choroba nie wraca. Dziękuję i polecam wszystkim Panią dr Ewę Lebiedzińską. Z mojej porady o dobrym lekarzu skorzystała znajoma - rezultat taki sam jak z mężem. Pozdrawiam.

Andrzej Mateńko

Medpharma
83-200 Starogard Gdański

Dramat ! Zostawiłam kupę kasy, źle wyrwany ząb, do samej kości ból niemiłosierny, drugi ząb styk między 4 a 5 źle zrobiony.. łącznie 1500zl wydane na dwa zęby z czego teraz muszę to wszystko doprowadzić do porządku i inny stomatolog na nowo mi to poprawia, czyli dalsze wydawanie pieniędzy... Ze zwykłą plombą może sobie poradzi..ale napewno już nigdy nie zaryzykuję..najgorszy stomatolog jaki mi się trafił w życiu... Co do reszty ...

lekarz Piotr Czech

MEDYK
83-200 Starogard Gdański

Trafny diagnosta; polecam, bo o nim się mówi: „ma nosa do dobrej i trafnej diagnozy”. O nim wiadomo, że woli uczciwość „od ściemniania” i wtedy pomaga nade wszystko
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Radosław Jankowski

Oś.Kopernika 21 gab 1.2
83-200 Starogard Gdański

Lekarz z niesamowitą cierpliwością podchodzi do problemu pacjenta. Wyrozumiały, pomocny, rzetelny i konkretny. Polecam z całym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biskup

lekarz Krzysztof Mamach

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze "MEDPHARMA"
ul. Leśna 1A
83-200 Starogard Gdański

Jestem zadowolony z opieki doktora. Jestem po kompleksowym leczeniu raka tarczycy ( operacja i leczenie jodem ). Leczenie i kontrolne badania idą zgodnie z przewidzianym standardem. Kontrole są nawet częstsze niż trzeba, aby nie przeoczyć wznowy. Pełny nadzór nad pacjentem. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Cichoń

Alergolog, Pediatra

Bukowa 9
Starogard Gdański

Dr Cichoń, moim zdaniem, to wybitny specjalista. Zawsze uprzejmy (zarówno za czasów pracy w starogardzkim szpitalu, jak i na wizytach prywanych), dokładny, poszukujący, cierpliwy, spokojny. Korzystam z jego porad już 6 lat. Nigdy mnie nie zawiódł,zawsze dostępny pod telefonem. Moje dzieci go uwielbiają. Szczerze polecam. Myślę, że 200 zł za wizytę prywatną to nic złego. Dwie specjalizacje, minimum pół godzinne badanie, dostępny praktycznie każdego dnia i do tego rozległa medyczna ...
Opinia dodana przez: Marta