Lekarze Starogard Gdański

lek. dent. Patrycja Pancerz-Chabowska

Bohaterów Monte Cassino 10
83-200 Starogard Gdański

Bardzo przyjazny gabinet, fachowa i kompetentna obsługa, przemiła atmosfera. Idealny dla małych i dorosłych pacjentów. Polecam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Karolina
Leczyłam się zawsze prywatnie. Korzystałam z medycyny estetycznej i kosmetologa. Raz skorzystałam z NFZ i Pani doktor pokazała swoje oblicze. Byle jak aby odpękać. Nie polecam.

lekarz Irmina Cuszyńska-Kruk

Skłodowskiej-Curie
83-200 Starogard Gdański

Najlepsza Pani doktor, jaką mogłam sobie wymarzyć. Prowadziła obydwie moje ciąże, bardzo rzetelnie i kompetentnie. Uprzejma, miła, z dużą empatią.

lekarz Antoni Klawiński

Okulista, Chirurg ogólny

Balewskiego 1, gab.280
83-200 Starogard Gdański

Polecam Pana doktora profesjonalne podejście do pacjenta na wizycie wszystko wytłumaczy najlepszy okulista z jakim miałam do czynienia
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Marian Polaszewski

Skalskiego 12
83-200 Starogard Gdański

Uwazam tego Pana za Gbura. Podejscie do pacjentki poniżej krytyki. Na zadawane pytania odpowiada wymijająco lub wcale. Potrafi również wypowiedzieć jakiś żart po którym nie wiadomo czy się smiać. Gdy pytam o możliwe problemy nie potrafi nic wyjaśnić i robi zdziwioną minę "po co takie pytania?" Zdecydowanie nie polecam. Zdecydowanie brak dobrego wychowania i taktu. Co do wiedzy...może coś wie ale nie potrafi wytłumaczyć, wyjaśnić. Nie potrafię temu Panu zaufać.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Przemysław Szulc

Św.Jana
83-200 Starogard Gdański

Czekałem pod gabinetem pół godziny ponad planowaną godzinę wizyty chociaż lekaż siedział sam w pokoju i nikogo nie wołał. Wizyta w przychodni fnz w starogarnie gdańskim. Lekaż zapytał z czym przychodę powiedziałem że od optyka mam zalecenie skontrolowania pod kątem jaskry. Cały wywiad to pytanie czy ktoś w rodzinie miał jaskrę. Badanie na 2 urządzeniach zajęło 4 minuty. Z jednego dostałem wydruk z drugiego do badania ciśnienia w oku żadnej ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Magdalena Siodelska

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Jestem pacjentką Pani Magdy od wielu, z każdą wizytą jestem jestem zadowolona z obsługi i kompetencji Pani doktor. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Grzegorz Błąk

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Lekarz konkretny,bardzo sympatyczny.Moje wrażenie jest takie, że stara się pomóc.Bardzo mnie dziwią niektóre opinie.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Łukasz Szymański

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Lecze uraz pięty w Pruszczu i doktor jest osobą, która zainteresowała się moja sytuacja. Uprzejmy, cierpliwy. Wysłuchał i wytłumaczył. Zaopiekował się mną i z troską prowadzi leczenie. Ufam mu. Wiem, że pomoże... W powrocie do zdrowia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Łukasz Jendrzejewski

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Polecam wszystkim Pana Dr. Łukasza zarówno jako lekarza internistę jak i specjalistę. Jestem pacjentem od dobrych kilku lat i ze strony tego Pana nie spotkało mnie nic negatywnego. Jest konkretny i należy słuchać co mówi . Ja nie mam absolutnie żadnych problemów w komunikacji z Panem Doktorem. Polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Maciej Wojciechowski

Starogard Gdański

Pan Doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Posiada obszerną wiedzę i kompetencje. Jest konkretny, sympatyczny, odpowiada na zadane pytania w sposób obszerny. Poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda P.

lekarz Olga Markowska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Miałam okazję być z dzieckiem na dwóch wizytach. Dziecko nadpobudliwe z wybuchami agresji. Na wizycie było grzecznez tylko nadruchliwe. Pani bardzo szczegółowo o wszystko pytała. Nie raz musiałam biec za dzieckiem i mówić w między czasie bo ona zadawała mi pytania i nie pozwoliła mi skończyć tylko unosiła głos żebym leciała za dzieckiem bo coś jej zginęło na korytarzu. Pierw kazała mu być sobą, by po chwili mną dyrygować bo ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dorota Sprengel

Medyk
83-200 Starogard Gdański

Pani Doktor z powołaniem, z prawdziwym ludzkim podejściem. Kompetentna i wsłuchująca się w potrzeby pacjenta. Pomogła w bardzo trudnej sytuacji. Polecam, wystawiam sześć gwiazdek na pięć możliwych. Pani Doktor- ukłony.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Beata Ostrowska

Radiolog

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Pani Doktor jest precyzyjna i bardzo dokładna w badaniu.Spokojnie, bardzo treściwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i rokowania.Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ewa Krzyżanek

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor przyjęła mnie dziś na SOR-ze jako lekarz dyżurny. Miła, sympatyczna, przeprowadziła dokładne badanie oka, omówiła stan chorobowy, zapisała leki oraz podała sposób stosowania. Już po dwóch dawkach poczułem znaczne polepszenie komfortu oka.

lekarz Krzysztof Czurak

Oś.Kopernika 21 gab 1.2
83-200 Starogard Gdański

100% kompetentnej osoby we właściwym miejscu! Pozdrawia Zadowolony i uśmiechnięty Pacjent Starogard Gdański

lekarz Grażyna Tukalska

Sikorskiego 33
83-200 Starogard Gdański

Karzdy człowiek ma swoje złe dni i czasem można być zmęczonym po długim dniu pracy( czy każdy z was kochani codziennie chodzi uśmiechnięty, milutki i radosny) W stosunku co do mnie nigdy nie była niemiła a chodzę do niej z 2 dzeci już od 4 lat. Zaczęło się jak Dr. Vika chciała mojemu rocznemu dziecku robić transfuzję krwi bo miał lekką anemię. Przepisałąm się do Dr. i wyleczyła go bez ...

Zygmunt Szulc

Laryngolog

Lipowa 3
83-200 Starogard Gdański

Po przeczytaniu poprzednich opinii byłam zrezygnowana z wizyty i szukałam laryngologa nawet w Tczewie. Po paru godzinach szukania i dzwonienia zdecydowałam się jednak zajechać i zapytać się czy doktor mnie przyjmie . Bez problemu doktor od razu przyjął i zbadał co trzeba. Wywiad lekarski dokładny i szczegółowy. Poświęcił wystarczającą ilość czasu by postawić diagnozę. Najpierw zapisał kropelki do uszu , a gdyby nie pomogły zapisał również receptę na antybiotyk gdyby ...

prof. Wojciech Kloc

Traumatolog, Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Dwa tygodnie temu Pan Profesor operował mi oponiaka. Od samego początku w sposób bardzo profesjonalny i z dużym zaangażowaniem zajął się mną jako pacjentką. Panie profesorze, dziękuję za w 100% udaną operacje i za danie mi kolejnej szansy na normalne życie. Jest Pan wyjątkowym i niezwykle oddanym pancjetom lekarzem. Jeszcze raz, z całego serca, dziękuję.
Opinia dodana przez: Dr. Alina Skorb

lekarz Barbara Leonowicz-Jastrząbek

Internista, Diabetolog

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc. Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. Powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Ewelina