prof. Wojciech Kloc

2,3
2,7
2,8
2,7

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim. Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych. Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z gentamecyny , które brałam na zapalenie płuc. Poważne kłopoty moczowe od tego czasu, zatrzymywania moczu, gdzie przyczyną jest kręgosłup. W krótkim ...

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim.
Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych.
Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z gentamecyny , które brałam na zapalenie płuc. Poważne kłopoty moczowe od tego czasu, zatrzymywania moczu, gdzie przyczyną jest kręgosłup. W krótkim czasie przez zniszczenie odcinka w lędźwiach , zrobiły się zmiany w górnych partiach kręgosłupa. Bez bólu nie ma dnia. Operacja nie wchodzi w rachubę, bo za dużo zmian, kręgosłup jest nieoperacyjny. Nerki o przewlekłych zmianach. Pozostał mi wielki niesmak po spotkaniu z tym lekarzem w Gdyni w Sadzie Pracy. Nie polecam tego lekarza. W sadzie były osoby, które były operowane przez tego lekarza i tak samo jak mnie , im uzdrowił kęgosłup.
Kolejny problem , to problem mojej córki Anny. Po niewielkiej stłuczce doszło do urazu kręgu szyjnego. Miała operacje w Elblągu, bo Szpital Wojewódzki w tym okresie strajkował. Implant potrzebny był od zaraz. Szpital limit wyczerpał. Gdyby nie znajomości w AM w Gdansku i pchniecie sprawy, moja córka by nie chodziła,a leżałby. Był to ostatni moment . Oddział lekarza Kloca olał chorych , bo ważniejsze były sprawy ich zarobków. Artykuły z gazet mam w komplecie z tego okresu. Co do kasy jaką miałam dać to dowiedziałam się od neurologa będac z cała dokumentacją w Spółdz. Lekarskiej w Gdyni, także biegłego ZUS,który bardzo wysoko awansował do Gdańska.Już o badaniu w Sadzie nie bedę pisać bo był skandaliczny. Całą dokumentację posiadam do dzisiaj, moją i córki. P. adwokat , która prowadziła te sprawę była zaszokowana postawą trzech lekarzy biegłych i kolesiowską współpracą sądu w Gdańsku. Trzech lekarzy biegłych urolog J.K, neurolog Szpitala MW w Oliwie i lekarza neurochirurga W.K - święta trójca . Państwo bezprawia. Nie polecam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie operacja, a później ucieka się od odpowiedzialnosci.Alicja D.

Do Pana profesora Kloca trafiłam z problemem kręgosłupa lędźwiowego. Pan profesor poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, obejrzał płytkę, odpowiedział na wszystkie pytania, napisał zalecenia, obejrzał dodatkowo płytkę z MRI stawu kolanowego, udzielił pomocnych wskazówek. Miły, uprzejmy, uśmiechnięty człowiek. Jestem bardzo wdzięczna. Z wyrazami szacunku Tatiana S.

Z wyrazami szacunku
Tatiana S.

No i mamy do czynienia z typową dla moich rodaków przywarą obarczania winą innych . Tłumaczę : Profesor jest specjalistą od skomplikowanych operacji neurochirurgicznych szczególnie w oparciu o najnowsze metody małoinwazyjne, o których innym się nawet nie śniło z uwagi na brak doświadczenia. Profesor nie musi być miły, poświęcać pacjentowi dużo czasu na gatki o niczym, i udowadniać czy ktoś musi leczyć się u niego, czy też u każdego innego lekarza. Od tego Profesor ma asystentów - sam operuje najbardziej skomplikowane przypadki i nie ma czasu na operacje typowe, które może zrobić każdy inny chirurg.Jeżeli Profesor operuje od 7 rano do 14, robiąc 3 - operacje pod rząd, to wybaczcie ale na pewno nie ma czasu na pogaduszki z każdym pacjentem . Proponuję chodzić do profesora z poważnymi stwierdzonymi schorzeniami wymagającymi wysokospecjalistycznej neurochirurgicznej operacji, a nie z każdym bólem kręgosłupa .
Operowany byłem w styczniu,przez ucisk w kanale kręgowym nie mogłem pracować, ból nie do zniesienia, operacja trwała godzinę a nie typową metodą 3,5 godziny,4 dni w szpitalu,w tym czasie widziałem profesora raz przez 1 minutę, bo na więcej nie miał czasu .Częściej wpadali jego asystenci . I co z tego skoro dzisiaj nie mam żadnych problemów bólowych i normalnie funkcjonuję. A jeżeli idziecie na wizytę za 150 zł z pierdółkami, to nie dziwcie się że odchodzicie z kwitkiem - za wizytę się płaci - to wasz wybór, za głupotę nie.

Przestrzegam przed typ rzeznikiem i kłamcą.Niestey ale przez zaniedbanie i kłamstwo Kloca jestem teraz inwalidą i mam niedowład stopy.Bardzo niemiły,oschły typ z pod ciemnej gwiazdy,nastawiony tylko na kase,totalny brak empatii.Ma lekceważący stosunek do pacjena i nic sobie nie robi z ludziego cierpienia i tego że przez niego ktoś może zostać inwalidą.Z łaską przejżał w ogóle badania gdy zwróciłem mu uwage czemu wszystkich nie przejżał,cham."Doktor"oklamał mnie że będzie mnie operował za 3 miesiące,telefon dostałem po ponad 3,5 roku od wizyty u niego.To była bardzo pilna sprawa.Po 1,5 roku czekania załatwiłem sobie zabieg gdzie indziej,niestety był przeprowadzony za pózno i jestem inwalidą,nerw juz się nie zregenerował.Kuleję na jedną stopę i mam jej niedowład.Oby karma wróciła Kloc i żeby spotkało ci to samo oszuscie!!!

TRAGEDIA!!!Byliśmy u Pana doktora dwukrotnie, Tata z miesiąca na miesiąc przestał chodzić,osłabły mu ręce i nogi,pogorszyła się też mowa, zrobiliśmy rezonans i Rtg odcinka lędźwiowego i udaliśmy się do "Pana Profesora".Pierwsza wizyta trwała 5 min i nic po niej nie wiedzieliśmy. Pan doktor obejrzał płytkę i wpisał Tate na kolejkę do operacji o której terminie mieliśmy dowiedzieć się dzwoniąc na początku lutego nr 1173 czyli ok. 4 lat.Pojechaliśmy więc drugi raz ponieważ Pani w rejestracji powiedziała,że tylko Pan doktor może przyspieszyć operacje.Druga wizyta kolejne 150 złotych i zakończyła się po 2 min. dowiedzieliśmy się, że mamy czekać i więcej nie przyjeżdżać bo Pan doktor nas więcej nie przyjmie, przytaczając argument, że nawet pijak z wypadku musi zostać zoperowany szybciej.Tata obecnie nie chodzi i w każdej czynności potrzebuje naszej pomocy a stan się pogarsza bo Tata jest coraz słabszy.Byliśmy u innego lekarza, który poświęcił nam swój czas i zbadał Tatę, przypuszczalna diagnoza to uszkodzony odcinek szyjny i ucisk na rdzeń lub choroba głowy,co by tłumaczyło brak władzy w rękach i nogach.Diagnoza była błędna, no właśnie jaka diagnoza najpierw trzeba pacjenta zbadać.Przez Pana doktora straciliśmy pieniądze a przede wszystkim czas który działa na Taty niekorzyść.Teraz jesteśmy w trakcie badań i modlimy się tylko żeby szybko zdrowiał.Pan doktor ma różne opinie ja tylko życzę mu zdrowia aby nie musiał tak cierpieć jak Tata bo jak przyjdzie czas to nawet znajomości i pieniądze mu nie pomogą.Pozdrawiam Serdecznie

Przez niekompetencje tego"lekarza"jestem inwalidą.Okłamał mnie że jestem wpisany na listę do zabiegu kręgosłupa i ze zabieg będę miałe w ciągu paru miesięcy.Czekałem póltorej roku z przepukliną kręgosłupa a okazało się ze wcale nie jestem na tej liście i że nic nie przyśpieszył jak obiecał.Operację zrobiłem w innym szpitalu po 3 miesiącach od zgłoszenia się do niego.Przez 1,5 roku czekania i cierpienia mam niedowłąd stopy i problemy nawet z chodzeniem.Poza tym"lekarz"bardzo chamski,nieuprzejmy,nawet nie przejrzał wszystkich badań i wizyta prywatnie z 200zł trwała 5 min.Traktuje pacjenta jak bydlęcie w ubojni.Liczy się tylko kasa i następny proszę.Stanowczo odradzam,chyba że chcecie skończyć na wózku inwalidzkim

Byłam u prof. Kloca z moją mamą, osobą chorą na osteoporozę,u której nawet głębszy oddech powoduje kompresyjne złamania kręgów kręgosłupa piersiowego i lędzwiowego. Dzięki jego kompetencji i ogromnej życzliwości oraz szybkości w działaniu moja mama nie jest kaleką , mimo swoich 80 lat. To prawda ,że profesor KLoc nie należy do wylewnych lekarzy, minimalista w słowach, za to maksymalista w działaniu. Pełen profesjonalizm, szybko, krótko i na temat, to samo tyczy się opieki na oddziale neurochirurgii kierowanym przez dr Kloca. Moja mama była tam dwukrotnie zabezpieczana po kompresyjnych złamaniach kręgów. ...

Moja mama była tam dwukrotnie zabezpieczana po kompresyjnych złamaniach kręgów.
Każdy pacjent ma inne oczekiwania co do lekarza, lecz z całą odpowiedzialnością pragnę napisać , iż jeśli chodzi o natychmiastową pomoc w zabezpieczeniu przed powikłaniami po
złamaniach kręgów to profesor i jego zespół są niezastąpieni.
Wspaniali ludzie i dlatego po raz wtóry dziękuję całemu zespołowi za pomoc i ratunek.Nie wierzcie malkontentom.
Pozdrawiam serdecznie - wdzięczna pacjentka Marianna Gołębiowska.

Witam, dzisiejsza wizyta u P.Kloca trwała 2 minuty. Nic się nie dowiedziałem. Do Kloca kazał mi iść P. Zawadzki,który twierdził że mój kręgosłup jest bardzo zniszczony i nadaje się na operację . Nie kazał mi się schylać, robić gwałtownych ruchów itp. A P.kloc mówił że mam poćwiczyć i przejdzie. Ból mam już 3 miesiące i zero poprawy. porażka. Oczywiście P.Kloc kazał teraz iść do P . zawadzkiego. NIE POLECAM P. KLOCA!

Witam,
NIE POLECAM P. KLOCA!

Miałam upiorne bóle kregosłupa. Trafiłam do niego już z kompletem badań, po wielu miesiącach leczenia. Wizyta trwała z 5 minut obejrzał zdjęcia i płytkę i stwierdził, że prawdopodobnie to nowotwór, bo jeden krąg jest pusty w środku. Po tygodniu już miałam zrobioną cementoplastykę w PCT, po miesiącu wynik : komórek nowotworowych nie stwierdzono. Od tego czasu zero bólu i zero problemu. Mało sympatyczny, mało empatyczny ale konkretny i rzeczowy. Ceni swój a przy okazji pacjentów czas. Polecam.

Dzisiaj miałem wizytę u tego ( wogóle nie wiem jak go nazwać-pseudo neurochirurg),mianowicie jestem po operacji L5S1 ,zrobiłem rezonans magnetyczny po operacji z kontrastem w opisie są niepokojące wyniki,które się oczywiście potwierdzają (wizyta u innego neurochirurga) ale wchodząc do gabinetu Kloca nie dość ,że się spóźnił to jeszcze się przeciągał ,tak wielce zmęczony.Włożył płytkę do komputera i dosłownie po 10 sekundach już wiedział że wszystko jest ok , siedząc na przeciwko, widziałem ,że wogóle nic nie pokazało na monitorze(w takim czasie nie możliwe) ,jednak zwróciłem mu uwagę to się wielce zbulwersował i zaczęła się ostra wymiana zdań ,oczywiście pokazałem mu opis i powiedziałem o wizycie u innego neurochirurga .......Dziad Dziad i jeszcze raz Dziad NIE POLECAM WIZYTA TRWA U NIEGO MAX 5 -8 minut i 150 zł płatne z góry tak bym w życiu nie zapłacił.