prof. Wojciech Kloc

Traumatolog, Neurochirurg

2,7
2,4
2,7

Jestem szczęśliwa , że nie muszę już cierpieć. Dwa lata temu zostałam zoperowana -stabilizacja kręgów szyjnych.To prawda ,że prof. mało czasu poświęca ale czy musi wysłuchiwać naszych narzekań. Ja poszłam z wynikami i to chyba wystarczyło, oczywiście byłam wysłana na nieprzyjemne badanie które miało wykluczyć czy to nie jest cieśń nadgarstka. BYŁY TYLKO DWIE WIZYTY ,OPERACJA , REHABILITACJA W JANTARZE. Ludzie zastanówcie się co wy chcecie, a stres nie pomaga tylko kumuluje wszystkie nerwy i potem cierpimy. Nadal jestem pod kontrolą ale chcę cieszyć życiem a nie biadolić. dziękuję za pomoc . Pacjentka:-)

Zostałem przez niego oszukany i w jego pseudo klinice neurochirurgi szpitale polskie- prywatnej zostalem zrobiony Kaleką na skutek niedbalstwa lekarzy a konkretnie przez JENDE!!!

Brak podejścia do pacjenta.Mam wrażenie że liczy się ilość a nie jakość.Nie polecam.

REWELACYJNY LEKARZ,KONKRETNIE PODSZEDŁ DO MOICH DOLEGLIWOŚCI,PO NIEDŁUGIM CZASIE ZOSTAŁAM ZOPEROWANA PRZEZ PROFESORA I DZIĘKI NIEMU DZIŚ CZUJĘ SIĘ JAK NOWO NARODZONA.

Wizyta trwa kilka minut ,a większość czasu zajmuje oglądanie płyty. Moim zdaniem LECZY SIĘ PACJENTA A NIE OBRAZEK. Pacjent oczekuje przede wszystkim BADANIA, bo z obrazków nie do końca wynika co i gdzie go boli. Wymaga tego moim zdaniem ETYKA LEKARSKA. To jest mój największy zarzut. Niewątpliwie dr Kloc jest specjalistą, ale ja nie byłam zadowolona. Zmienił mi leki, ale nie zdążyłam zadac mu kilku istotnych pytań. Na to nie ma czasu. Leki też nie pomogły. Radzę domagać się badania, następnym razem tak zrobię.

Kompetentny!!! Uczciwy, poświęca dla pacjenta tyle czasu, ile wymaga jego schorzenie.

Właśnie wyszedłem z Kliniki Neurochirurgii,gdzie Prof. Kloc szefuje i jestem zachwcony poziomem Jego obsługi i całego personelu. Profesor Kloc nie jest człowiekiem łatwym we współżyciu, ale jest super fachowcem i to się najbardziej liczy. Kordowski

Kordowski

To jest dramat!! bardzo żałuję że ocena zaczyna od 1 temu Panu nawet zero to stanowczo zbyt wiele. nic dziwnego że tyle osób choruje. 6 minut za 150 zł i zalecenia lekarskie na skrawku papieru. Żadnych kompetentnych wniosków. zdecydowanie nie polecam chyba że komus sie nudzi albo ma za dużo pieniędzy.

W prywatnym gabinecie lekarz powinien podnieść tyłek z krzesła i przywitać się.Miałam nadzieję, że uzyskam konkretną pomoc, a usłyszałam,że to nie powinno boleć,(to dlaczego boli, nie mam za dużo kasy i czasu żeby wymyślać sobie choroby i jeszcze za to płacić).Skierowania do kolegów,nic nie zmieniły w diagnozie.Wizyty nie dłuższe niż 5 min.Żadnego badania.

porażka, drogo i nic więcej; zdecydowanie NIE polecam!

porażka, drogo i nic więcej; zdecydowanie NIE polecam!