prof. Wojciech Kloc

Traumatolog, Neurochirurg

2,7
2,4
2,7

4 minuty i wypad nie bede zmyślał ..................................................................

4 minuty i wypad nie bede zmyślał
..................................................................

4 minuty na wizytę za 150zł - zero badania, zero zainteresowania objawami. Diagnoza - nie powinno boleć!!! Pewnie sobie wymyśliłam brak czucia w nodze... Wysłał mnie do kolegi na rozciąganie kręgosłupa na wyciągu (u niego to standard), oczywiście prywatnie. Nie skorzystałam z zaleceć pana PROFESORA UWM, pomógł mi cudowny ortopeda.

Nie skorzystałam z zaleceć pana PROFESORA UWM, pomógł mi cudowny ortopeda.

Czas wizyty okolo 4 minut (super srednia za godzine pracy!) Po wyjsciu z gabinetu pana Kloca odnioslem wrazenie, ze nie wiem co z soba zrobic i moge sobie wybierac, czy jestem albo zdrow, albo chory. Absolutny brak konkretnej diagnozy! Na kolejne badania wyslal mnie do Gdyni!( pewnie do swojego kolegi, ktory podzieli sie z nim zyskiem za kolejnego, podeslanego pacjenta) Ludzie! Znjdzcie kogos bez tak wielu utytuowan, bo ten lekarz widocznie zasluzyl sobie na te tytuly iszac prace doktorskie i wykladajac neurologie, a nie leczeniem chorych ludzi.

W dwie minuty rozpoznał problem, a dodam ze przed wizytą u doktora Kloc bylismy u 7 innych lekarzy i nie widzieli przyczyny bólu nogi. Postawił diagnoze, skierował na zabieg. Gorąco polecam! Bardzo miły człowiek.

To jemu zawdzięczam to że moje dziecko normalnie żyje i się rozwija,że może chodzić do normalnej szkoły.Uratował mojemu dziecku życie i sprawił że po bardzo ciężkim wypadku może beztrosko dorastać i w pełni korzystać z życia , i proszę mi wierzyć nie kosztowało mnie to ani złotówki.Do końca życia będziemy mu wdzięczni.

kompetencja, wyrozumiałość, serdeczne traktowanie pacjenta - to cechy tego wspaniałego lekarza i człowieka,który rozumie cierpienie człowieka, doskonale zna się na tym co robi,wskazał leczenie, które pozwoliło uniknąć operacji. Dziekuję Panie Profesorze. JT

Dziekuję Panie Profesorze.
JT

Czas spędzony w gabinecie:max 3 minuty. Czy można na podstawie 3 skłonów ocenić siedząc za biurkiem, czy narastający ból to urojenie? Skoro nic mi nie dolega, to dlaczego skierowuje mnie do swojego kolegi na fizykoterapię (oczywiście prywatnie)? Pan doktor podczas wizyt w Evi-medzie idzie na ilość,nie na jakość. ODRADZAM. Wywalone 150pln :/

Kompetentny, oddany lekarz i wspanialy czlowiek. Operował mnie, potem moja mamę i obie zaczełyśmy życie od nowa. Dziekujemy Doktorze za wszystko i polecamy wsztstkim pacjentom.

bardzo kompetentny czlowiek. doskonale zna sie na tym co robi. nareszcie spotkalam lekarza ktory nie traktuje ludzi instrumentalnie.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo pomógł w leczeniu mojego męża, zajmował się nim z pełnym oddaniem. Operował też moją koleżankę, ze świetnym skutkiem