prof. Wojciech Kloc

Traumatolog, Neurochirurg

2,7
2,4
2,7

lekarz wziął za wizytę 150 zl i powiedział,że własciwie biodrami sie nie zajmuje i może polecic innego lekarza, a jak dzwoniłem do rejstracji, to Pani powiedziała,że z biodrami też lekarz sie zajmuję, a kasy nie zwórcili!!!!!

Czytając opinie o nim pojechałam bardzo przestraszona, że potraktuje mnie bardzo oschle. Przywitał mnie bardzo pogodny z uśmiechem. Natomiast jeżeli chodzi o moją chorobę z kręgosłupem to na razie polenił mi rehabilitację wskazując na co muszę zwrócić uwagę. Z tego wynika, że stara się wszystko zrobić aby uniknąć operacji i za to mu dziękuję.

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim. Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych. Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z gentamecyny , które brałam na zapalenie płuc. Poważne kłopoty moczowe od tego czasu, zatrzymywania moczu, gdzie przyczyną jest kręgosłup. W krótkim ...

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim.
Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych.
Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z gentamecyny , które brałam na zapalenie płuc. Poważne kłopoty moczowe od tego czasu, zatrzymywania moczu, gdzie przyczyną jest kręgosłup. W krótkim czasie przez zniszczenie odcinka w lędźwiach , zrobiły się zmiany w górnych partiach kręgosłupa. Bez bólu nie ma dnia. Operacja nie wchodzi w rachubę, bo za dużo zmian, kręgosłup jest nieoperacyjny. Nerki o przewlekłych zmianach. Pozostał mi wielki niesmak po spotkaniu z tym lekarzem w Gdyni w Sadzie Pracy. Nie polecam tego lekarza. W sadzie były osoby, które były operowane przez tego lekarza i tak samo jak mnie , im uzdrowił kęgosłup.
Kolejny problem , to problem mojej córki Anny. Po niewielkiej stłuczce doszło do urazu kręgu szyjnego. Miała operacje w Elblągu, bo Szpital Wojewódzki w tym okresie strajkował. Implant potrzebny był od zaraz. Szpital limit wyczerpał. Gdyby nie znajomości w AM w Gdansku i pchniecie sprawy, moja córka by nie chodziła,a leżałby. Był to ostatni moment . Oddział lekarza Kloca olał chorych , bo ważniejsze były sprawy ich zarobków. Artykuły z gazet mam w komplecie z tego okresu. Co do kasy jaką miałam dać to dowiedziałam się od neurologa będac z cała dokumentacją w Spółdz. Lekarskiej w Gdyni, także biegłego ZUS,który bardzo wysoko awansował do Gdańska.Już o badaniu w Sadzie nie bedę pisać bo był skandaliczny. Całą dokumentację posiadam do dzisiaj, moją i córki. P. adwokat , która prowadziła te sprawę była zaszokowana postawą trzech lekarzy biegłych i kolesiowską współpracą sądu w Gdańsku. Trzech lekarzy biegłych urolog J.K, neurolog Szpitala MW w Oliwie i lekarza neurochirurga W.K - święta trójca . Państwo bezprawia. Nie polecam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie operacja, a później ucieka się od odpowiedzialnosci.Alicja D.

Wole dać Rydzykowi niż zapłacić Klocowi za wizytę, wziął pieniądze i kazał iść do Jende.

Wyjątkowo zarozumiały człowiek. uważający się za najlepszego fachowca w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. Chory przerost ambicji, nie mający nic wspólnego z posiadaną wiedzą i umiejętnościami. Oceniał mnie jako biegły sądowy. Jego ocena zawierała takie mnóstwo błędów i tak była oderwana od rzeczywistości. że zastanawiam się skąd ten człowiek zdobył dyplom lekarza.

Nie ma podejścia do pacjenta. Żadnego badania. Nie polecam.

Nie ma podejścia do pacjenta. Żadnego badania. Nie polecam.

Byłam u prof. Kloca z moją mamą, osobą chorą na osteoporozę,u której nawet głębszy oddech powoduje kompresyjne złamania kręgów kręgosłupa piersiowego i lędzwiowego. Dzięki jego kompetencji i ogromnej życzliwości oraz szybkości w działaniu moja mama nie jest kaleką , mimo swoich 80 lat. To prawda ,że profesor KLoc nie należy do wylewnych lekarzy, minimalista w słowach, za to maksymalista w działaniu. Pełen profesjonalizm, szybko, krótko i na temat, to samo tyczy się opieki na oddziale neurochirurgii kierowanym przez dr Kloca. Moja mama była tam dwukrotnie zabezpieczana po kompresyjnych złamaniach kręgów. ...

Moja mama była tam dwukrotnie zabezpieczana po kompresyjnych złamaniach kręgów.
Każdy pacjent ma inne oczekiwania co do lekarza, lecz z całą odpowiedzialnością pragnę napisać , iż jeśli chodzi o natychmiastową pomoc w zabezpieczeniu przed powikłaniami po
złamaniach kręgów to profesor i jego zespół są niezastąpieni.
Wspaniali ludzie i dlatego po raz wtóry dziękuję całemu zespołowi za pomoc i ratunek.Nie wierzcie malkontentom.
Pozdrawiam serdecznie - wdzięczna pacjentka Marianna Gołębiowska.

Może pan doktor jest super specjalistą ale trudno to stwierdzić w trakcie wizyty, która trwała równo 4 minuty. W tym czasie rzucił okiem na zdjęcia i wymagał natychmiastowej decyzji o operacji. Nerwowo reagował na pytania o zakres i sposób zabiegu, okres rekonwalescencji itp. Pojechałam do Bydgoszczy i odzyskałam w wiarę w lekarzy.

To nie jest profesor! DR HAB. stopień naukowy. Prof. to tytuł,którego on nie posiada..

Bezkarny OSZUST!!!! w bylym szpitalu kolejowym w 2001r zrobil zemnie kale3ke wraz z Jende!!!