lekarz Olga Markowska

3,4
3,6
2,9
2,8

Skorzystałem z trzech wizyt u Pani doktor, z czego tylko jedną można uznać za wizytę/konsultację, a pozostałe dwie, które miały być kontynuacją należy uznać za czyste złodziejstwo. Pani doktor nie prowadziła mojej karty, nie pamiętała, ani lekarstw ani historii choroby, kazała przypomnieć sobie smsem jakie leki powinna wypisać, ale odpowiedzi na smsa też trudno się było doczekać. Pani doktor za przekazanie recepty poprzez uchylenie drzwi gabinetu kasuje jak za odbytą wizytę, która się nie odbyła. Nie można z takim usposobieniem prowadzić praktyki lekarskiej, która powinna co do zasady pomagać pacjentom, ponieważ zachowanie Pani doktor skutecznie obniża samopoczucie, a co więcej jest niezgodne z podstawowymi regułami świadczeń medycznych.

Po raz kolejny otrzymałem tabletki które w żadnym stopniu nie pomagają, mowiłem że mam problemy ze snem i spie po 2-3h to dostałem chloroprothixen który nie pomaga w żadnym stopniu... leczenie podejmowane przez tego lekarza jest conajmniej śmieszne, nie polecam, lepiej pojechać do Gdańska do kompetentnej osoby.

Pani Doktor to kolejny lekarz mojego dziecka. Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym badaniem. Życzliwie, konkretnie, z omowieno rożnych możliwości.

Pierwsza wizyta była była niemiła,przykra..Wyszliśmy z założenia,że każdy może mieć trudny dzień.Niestety kolejna wizyta,była jeszcze bardziej przykra.Lekarz powinien być wsparciem w chorobie-wyższość i drwina jest nie na miejscu..

Leczy mnie i moje dziecko, zawdzieczam jej, że nie zwariowałam a moja córka po kilku latach walki u różnych specjalistów ma diagnozę, terapie i rozwija sie coraz lepiej. Polecam.

Polecam panią Olgę poświęca dużo czasu pacjentowi,jest lekarzem kompetentnym.

Polecam panią Olgę poświęca dużo czasu pacjentowi,jest lekarzem kompetentnym.

Po pierwszej wizycie byłam pełna optymizmu,ale po każdej następnej bardziej zdołowana.Żadne słowa nie były w stanie przekonać Pani Doktor,że leki,które przepisała mojemu dziecku nie pomagają tylko szkodzą!

zdecydowanie polecam, miła, kontaktowa, rzetelna

zdecydowanie polecam, miła, kontaktowa, rzetelna

Kompetentna ale niestety bardzo nie miła.

Kompetentna ale niestety bardzo nie miła.

Wyczerpujące omówienie problemu.SPRAWNE I SZYBKIE WYPEŁNIENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ .MIŁY KONTAKT.POLECAM