Stomatolog Łomża

Centrum Stomatologiczne Demed

18-400 Łomża

Bardzo polecam tego stomatologa. Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby i to bezboleśnie, a tego się nie spodziewałam. Cena nie najdroższa, a profesjonalizm i delikatność przy każdej wizycie. Mam zdrowe zęby dzięki pani doktor. Polecam tego stomatologa.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet stomatologiczny

super polecam, nie boli, tlumaczy, szybko i terminowo

super polecam, nie boli, tlumaczy, szybko i terminowo

Al. Legionów 15
18-400 Łomża

Polecam z czystym sumieniem, dzięki Pani Ewelina przełamałem strach przed dentysta:)
Kompleksowe podejście, miła aparacie, ani razu się nie zawiodłem.
Polecam

Kompleksowe podejście, miła aparacie, ani razu się nie zawiodłem.
Polecam

Opinia dodana przez: Marcin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dentysta"
Polowa 15/76

Pan doktor bardzo konkretny szybko tania i bezboleśnie

Pan doktor bardzo konkretny szybko tania i bezboleśnie

Gabinet Poł-Gin
Mazowiecka 7
18-400 Łomża

Polecam. Byłam w gabinecie w Kadzidle i wszystko ok, miły, rozmowny, "do ludzi". Zęby też wyleczone estetycznie i bez bólu, nawet znieczulenie nie bolało.

Opinia dodana przez: Sylwia

Prywatny Gabinet Lekarski
Rycerska 4 a/17
18-400 Łomża

bardzo dobry stomatolog i miła osoba. Nigdy po leczeniu nie miałam problemów, wydaje mi się, że używa dobrych materiałów.

Łomża

Lubię ludzi którzy traktują swoją pracę z zaangażowaniem,cały czas się dokształca,zawsze ma w gabinecie jakieś nowinki,zrobi wszystko żeby pacjenta nic nie bolało i wyszedł zadowolony,a zarazem ceny nie zwalają z nóg.Bardzo ale to bardzo polecam tego stomatologa,dzięki niej przestałem się bać tego działu medycyny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bodent
Sybiraków 5/6
18-400 Łomża

Wspaniały uprzejmy młody lekarz , poświęca mnóstwo czasu dla pacjenta , kompetentny , dokładny ,szczegółowy,dużo wyjaśnia i tłumaczy o zaistniałej chorobie i sposobie leczenia , polecam ponieważ wiele mu zawdzięczam .

Opinia dodana przez: Maria Darmetko

Górna 11