Stomatolog Pabianice

lek. dent. Bartosz Frańczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
Pabianice

Świetny lekarz, cierpliwy i delikatny, życzliwy i pomocny. Doskonale wykonał swoją pracę, ceny przystępne. Polecam.

Alina Falecka

bardzo dobry lekarz,uprzejmy,miły,kompetentny i bardzo cierpliwy dla pacjenta

bardzo dobry lekarz,uprzejmy,miły,kompetentny i bardzo cierpliwy dla pacjenta

lek. dent. Barbara Churas-Glapa

None
20-go Stycznia 77
Pabianice

Polecam w 100% a nawet więcej! Lekarz z powołania! Miło, sympatycznie - poprosił aby więcej takich stomatologów!

lek. dent. Marek Janiszewski

Centrum Stomatologii i Protetyki " PABDENT" s.c.
Łaska 46/48
Pabianice

Najlepszy dentysta u jakiego byłam, bardzo miły, spokojny, wszystko wytłumaczy, ogólnie nie czułam żadnego stresu związanego z wizytą, można było również pożartować :)

Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Aneta Grabska-Ulas

Przychodnia
Kard. Stefana Wyszyńskiego 3
Pabianice

bardzo sympatyczna pani doktor Ulas bardzo dobre podejście do pacjenta wytłumaczy wszystko szczegółowo na czym bedzie polegac leczenie itd.Bardzo wszystkim polecam każdy wyjdzie z gabinetu z uśmiechem na twarzy i zapewniam ze do innego lekarza nie pójdzie Pani doktor robi to z powołania i z wielkim sercem Goraco pozdrawiam

Opinia dodana przez: HALINA P.

lekarz Urszula Banaszczyk-Przybylska

Wyszyńskiego 2
Pabianice

Pani doktor jest bardzo kompetentna, kompleksowo podchodzi do leczenia zębów.Poświęca pacjentowi dużo czasu.Coraz mniej jest tak wspaniałych lekarzy.

lek. dent. Bogusława Bosiak

Kilińskiego 10/12
Pabianice

JESTEM ZADOWOLONA- Pani doktor leczy dokładnie, delikatnie i profesjonalnie -polecam

lek. dent. Magdalena Wdowińska

Pabianice

Wspaniały lekarz, dla całej rodziny. Lekarz, który poświęca dużo czasu pacjentowi, jestem bardzo zadowolony i polecam.

lek. dent. Paweł Górzyński

Stary Rynek 7
Pabianice

Świetny, profesjonalny lekarz godny polecenia. Leczenie bezbolesne, bez komplikacji. Uprzejmy, sympatyczny a nawet dowcipny.

Opinia dodana przez: Bogdan

dr Tomasz Biskupski

Protetyk, Stomatolog

Nawrockiego 12 m.2
Pabianice

Wejście w progi gabinetu pozwala nam poczuć bezpieczeństwo, spokój, harmonię oraz fachowość usług. Wnętrze każdego pomieszczenia emanuję profesjonalizmem jak i również wspaniałą atmosferą, która nie opuszcza nas od momentu zajęcia miejsca na fotelu aż do ukończenia wizyty. Sama osoba dr Biskupskiego budzi zaufanie, bezpieczeństwo, empatię, kunszt, maestrię oraz obeznanie z wykonywanym zawodem lekarza stomatologii estetycznej i protetyki. Jakość świadczonych tam usług w "Remedium" jest solidna, utwierdza nas z dużym obeznaniem zawodu, wirtuozostwem oraz olbrzymią znajomością fachu stomatologa. Jestem zauroczony i bardzo zadowolony z jakością zastosowanych zabiegów w mojej jamie ustnej ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °) i na pewno powrócę tam niejednokrotnie. Polecam K.M.Kolczarek.

Opinia dodana przez: Miłosz