Stomatolog Wejherowo

indywidualna praktyka lekarska
chopina 10 a
84-200, Wejherowo

najlepszy lekarz z jakim miałam dotąd do czynienia! leczę zęby od dość długiego czasu i dopiero dr Ewa całkowicie mi "podpasowała". spokoj, kompetencja, przyjemne usposobienie- kobieta anioł :) polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: patrycja

PRO-DENT

Wejherowo

Pani Dorota jest bardzo spokojną i miłą osobą. W kompetentny sposób wybrała zęby "do naprawy". Wkucie igły do znieczulenia było praktycznie nieodczuwalne. Dodatkowo na wizytę zabrałam 3 letnia córkę, była to jej druga wizyta w gabinecie, ale na pierwszej u innego lekarza nie chciała nawet otworzyć buzi, tu na dostawionym krześle zrobiła wszystko o co Pani Dorota prosiła, z uśmiechem. Oczywiście wymagało to sprytu i odpowiedniego podejścia - nie każdy doktor to potrafi. Polecam.

Opinia dodana przez: Adrianna

ul. 10 Lutego 1/U3
84-200, Wejherowo

WSPANIAŁA! Nareszcie spotkałam właściwego dentystę z przesympatycznym podejściem do pacjenta! Żałuję,nie trafiłam na ta Pania wcześniej.
Przede wszystkim wita ...

Przede wszystkim wita z uśmiechem na twarzy a to dużo daje,jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, dużo trzeba byłoby opisywać jaka jest cudowna.
Wkoncu leczę zęby bez bólu!
Polecam!!!

Opinia dodana przez: Natalia

ul. Nanicka 18
84-200, Wejherowo

Super Pani Stomatolog, Pani Edyta godna polecenia, miła obsługa, oczekiwanie na wizytę jest krótkie,

Opinia dodana przez: Emil

ul. św. Jana 7C/40
84-200, Wejherowo

Bardzo dobry stomatolog. Byłem wielokrotnie i zawsze wychodziłem zadowolony. Szybko i profesjonalnie, a do tego prawie bezboleśnie. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Oliwier

Centrum Stomatologiczne
Pomorska 3P
84-200, Wejherowo

Świetny dentysta tak uprzejmego i konkretnego lekarza ze świecą szukać, kto raz przyjdzie na wizytę na pewno wróci ponownie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200, Wejherowo

Niezwykle serdeczna i miła osoba. Jeśli boicie się wizyty u stomatologa, to zdecydowanie polecam dr Joannę. Bardzo delikatna i dokładna a do tego kompetentna. Oby jak najwięcej takich stomatologów.

Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Lilia Obrocka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Jagalskiego 10
84-200, Wejherowo

Polecam Panią Doktor! Od lat leczy się u Niej cała moja rodzina. Bardzo dobre podejście do dzieci.Pani Doktor jest bardzo dokładna, każdy problem szczegółowo omawia i wyjaśnia.
Bardzo fachowe i profesjonalne podejście, zauważa się wieloletnie doświadczenie.

olna 3
84-200, Wejherowo

Moja ulubiona Pani dentyska. Jestem jej pacjentką od parunastu lat. Moje zęby są w świetnym stanie, plomby długo trzymają, nigdy nic się z nimi nie działo. A pani Tykwińska jest niesamowicie delikatna - nigdy nie potrzebowałam znieczulenia. Do tego wszystkiego jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Najlepsze dentystka w Wejherowie!

Klasztorna 5
84-200, Wejherowo

dziendobry chcial bym sie dowiedziec cz wujek stefan jeszcze zyje i co tam uwas slychac jak wojtet i agata co u cioci marty .pozdrowienia od michala i edyty ,nikoli Niemiec

Opinia dodana przez: Michal niemiec/ur.Wödz