Traumatolog Gliwice

Chirurg ogólny, Ortopeda

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Kościuszki 16
Gliwice

Moja historia choroby jest bardzo złożona, ale między innymi wymagała konsultacji ortopedycznej. Pan doktor w pierwszym kontakcie wzbudza respekt. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad,więcej pytał niż tłumaczył a ta wiedza akurat jest mi zbędna. Ja też nie dopytywałam nigdy. Pomimo trudnego przypadku nie poddawał się, szukał diagnozy. Reasumując bardzo dobry lekarz.Widać że lubi to co robi,to wyraźnie jego specjalizacja. A ile poświęca czasu? Tyle ile może, bo tam zawsze czekają pacjenci. Ja Pana Doktora polecam i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gliwice

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Opinia dodana przez: Ilona