traumatolog gliwice

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Traumatolog   (+5 więcej)

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

dr n. med. Jacek Bartosik

Traumatolog

Kościuszki 16
Gliwice

Moja historia choroby jest bardzo złożona, ale między innymi wymagała konsultacji ortopedycznej. Pan doktor w pierwszym kontakcie wzbudza respekt. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad,więcej pytał niż tłumaczył a ta wiedza akurat jest mi zbędna. Ja też nie dopytywałam nigdy. Pomimo trudnego przypadku nie poddawał się, szukał diagnozy. Reasumując bardzo dobry lekarz.Widać że lubi to co robi,to wyraźnie jego specjalizacja. A ile poświęca czasu? Tyle ile może, bo tam zawsze czekają pacjenci. Ja Pana Doktora polecam i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Adam Horzela

Traumatolog   (+2 więcej)

Gliwice

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Opinia dodana przez: Ilona