Urolog Gliwice

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice

Świetny lekarz. Wyleczył mnie szybko z mojego wstydliwego problemu. Bardzo mu za to dziękuję. Oby takich było więcej.- Dziękuję

Opinia dodana przez: Irena

Medicover
Gruszczyńskiego 2/4
Gliwice

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Polak Piotr

Gliwice

Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami.
Szczerze polecam
Grzegorz

Szczerze polecam
Grzegorz

Opinia dodana przez: Grzegorz

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
Gliwice

Lekarz niepodwazalnie najlepszy w swojej dziedzinie. Pelne wyrozumienie oraz spokoj. Bardzo uprzejmy i otwarty.

lekarz Zbigniew Dawid

polecam
potwierdzam opinię wyrażoną w punktacji

Barlickiego 10 lok. 1
Gliwice

lekarz z powołania jest zawsze kiedy potrzebny nie odmawia w chwilach potrzeby -przyjdzie nawet z aparaturą do domu godny polecenia

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego 18/5B
Gliwice

Może nie jest uprzejmy ale jako jedyny mnie wyleczył a zaliczyłem już przynajmniej 3 innych urologów bez rezultatu. Ostatecznie ocena pozytywna.

"CORPORA-MED" Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjne Sp. z o.o.
ulica Średnia 10
Gliwice

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Zajmuje się rzetelnie i kompleksowo pacjentem. Swoim podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, nie śpieszy się.Bardzo polecam tego lekarza

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego 18/5B
Gliwice

Trudno jest mi ocenić kompetencje tego pana gdyż nie jestem lekarzem, jednak jego podejście do pacjenta jest wyjątkowo aroganckie. Nie mam zbyt wielu doświadczeń ze służbą zdrowia, jednak ludzie z którymi dane mi było się spotykać (czy to pielęgniarki czy lekarze) byli zawsze życzliwi i pomocni. Ten pan nawrzeszczał na mnie gdy spytałem się kiedy mam przyjść z wynikami. Jako ciekawostkę podam że przepisywał ojcu drogie lekarstwa przybijając pieczątkę "nie zamieniać" gdzie panie w aptece dziwiły się i wspominały że są tańsze zamienniki. Ale ja się nie znam więc trudno mi ocenić. Mam wrażenie że aby być lekarzem nie wystarczy zdać tylko kilka egzaminów. Bycie lekarzem to nie tylko wypisywanie recept. Trzeba mieć jeszcze to coś - a ten pan tego nie ma. Szczerze odradzam kontakty z tym typem.

None
ulica Mieszka I 13