urolog kościerzyna

Piotr Jarecki

Urolog   (+1 więcej)

Tetmajera 2a
Kościerzyna

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota

dr Piotr Adamkiewicz

Kościerzyna

Najlepszy urolog z jakim miałam do tej pory do czynienia. Wiedza jaką posiada, podejście do pacjenta, czas jaki poświęca pacjentowi, tłumaczenie choroby wszystko na najwyższym poziomie.
Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Krzysztof Szkarłat

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Polecam tego lekarza. W porównaniu do innych urologów u których byłem, ten jako jedyny wykazał się chęcią i wiedzą na temat leczenia zapalenia prostaty. Inni rozkładali ręce i mówili, że nic się nie da zrobić

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Karol Sasim

Urolog

Szpitalna opieka stacjonarna i całodobowa
ulica A. Piechowskiego 36
Kościerzyna

Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy, zainteresowany pacjentem. Tłumaczy proces leczenia, bardzo spokojny. Oby częściej spotykać takich lekarzy.