Urolog Kościerzyna

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Tetmajera 2a
Kościerzyna

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota

dr Piotr Adamkiewicz

Kościerzyna

Najlepszy urolog z jakim miałam do tej pory do czynienia. Wiedza jaką posiada, podejście do pacjenta, czas jaki poświęca pacjentowi, tłumaczenie choroby wszystko na najwyższym poziomie.
Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Krzysztof Szkarłat

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Cóż mogę powiedzieć. Do dr. Krzysztofa Szkarłata trafiłem w marcu 2014 po nieudanej operacji moczowodu w innym szpitalu. Jedyne co mi byli w stanie zaoferować inni urolodzy po 6-ciu miesiącach leczenia pooperacyjnego to było usunięcie zdrowej nerki. Czterech urologów z takich ośrodków jak Poznań i Łódź odmówiło podjęcia się operacji z uwagi na brak odpowiednich narzędzi i zespołu operacyjnego. Powodzenie operacji kształtowało się na poziomie ok 20%. Ponownej operacji podjął się dr. Szkarłat. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom oraz zaangażowaniu całego zespołu operacyjnego nerkę nadal mam, zwężenie moczowodowe póki co (trzy lata od operacji) nie powróciło. Pracuję, żyję normalnie. Tylko tyle i aż tyle.

Opinia dodana przez: Błażej Kaszuba

lekarz Karol Sasim

Urolog

Szpitalna opieka stacjonarna i całodobowa
ulica A. Piechowskiego 36
Kościerzyna

Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy, zainteresowany pacjentem. Tłumaczy proces leczenia, bardzo spokojny. Oby częściej spotykać takich lekarzy.