Urolog Kościerzyna

Piotr Jarecki

Urolog, Chirurg ogólny

Tetmajera 2a
Kościerzyna

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze mogla by ona ulec zmianie.znam sie na ludziach i potrafie odroznic fachowca od partacza.

Kościerzyna

Najlepszy urolog z jakim miałam do tej pory do czynienia. Wiedza jaką posiada, podejście do pacjenta, czas jaki poświęca pacjentowi, tłumaczenie choroby wszystko na najwyższym poziomie.
Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Opinia dodana przez: Żaneta

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Cóż mogę powiedzieć. Do dr. Krzysztofa Szkarłata trafiłem w marcu 2014 po nieudanej operacji moczowodu w innym szpitalu. Jedyne co mi byli w stanie zaoferować inni urolodzy po 6-ciu miesiącach leczenia pooperacyjnego to było usunięcie zdrowej nerki. Czterech urologów z takich ośrodków jak Poznań i Łódź odmówiło podjęcia się operacji z uwagi na brak odpowiednich narzędzi i zespołu operacyjnego. Powodzenie operacji kształtowało się na poziomie ok 20%. Ponownej operacji podjął się dr. Szkarłat. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom oraz zaangażowaniu całego zespołu operacyjnego nerkę nadal mam, zwężenie moczowodowe póki co (trzy lata od operacji) nie powróciło. Pracuję, żyję normalnie. Tylko tyle i aż tyle.

Opinia dodana przez: Błażej Kaszuba

ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2A
83-400 Kościerzyna

Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy, zainteresowany pacjentem. Tłumaczy proces leczenia, bardzo spokojny. Oby częściej spotykać takich lekarzy.

ul. Józefa Chełmońskiego 32

ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2A