dr Piotr Adamkiewicz

Urolog

Najlepszy urolog z jakim miałam do tej pory do czynienia. Wiedza jaką posiada, podejście do pacjenta, czas jaki poświęca pacjentowi, tłumaczenie choroby wszystko na najwyższym poziomie. Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Doktor Adamkiewicz.

Lekarz z powołania !!! Polecam Bardzo konkretny, cierpliwy, kompetentny!!! Więcej powinno być lekarzy z takim podejściem do pacjenta

Lekarz z powołania !!! Polecam

Mało jest takich lekarzy jak doktor ADamiewicz troszczy się o pacjenta jest kompetentny i miły,życzę wszystkim takich fachowcow.

jestem zadowolony z wizyty u doktora czulem sie nie skrepowany oby wiecej takoch wizyt i takich lekarzy