lek. dent. Leokadia Bugajewska

2,6
2,6

Pani Bugajewska leczy moją rodzinę od zawsze i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, zna się na rzeczy, jest uprzejma i mamy do niej pełne zaufanie. Nigdy się nie zawiedliśmy

Niestety nie zgodzę się z opiniami, podanymi w komentarzach. Pani Bugajewska nie tylko pomogła mi z problemem moich zębów ale również wyleczyła mnie z fobii dentystycznej (nie boje się już stomatologów). Może to już lekarz starej daty ale mimo wszystko zna się na tym co robi i jeszcze dużo młodszych stomatologów mogło by się od Niej uczyć. Pozdrawiam Marcin

Pozdrawiam

Marcin

jestem w szoku ale niestety powyzsze opinie sprawdzają sie w 100% odczolem to na wlasnej skórze ODRADZAM

jestem w szoku ale niestety powyzsze opinie sprawdzają sie w 100%
odczolem to na wlasnej skórze ODRADZAM

Pani Doktor zatruła mi zdrowego zęba, który jak się później okazał u prywatnego dentysty był zdrowy. Musiałem leczyć zęba kanałowo, co kosztowało mnie prawie 400 zł. Brak podejścia kompleksowego do pacjenta.

Nie polecam tym ktorzy chca miec dobrze zrobione zeby, lakarz starej daty wypalony w swoim zawodzie do tego slabe pojecie o tym co robi, zdecydowanie leiej zaufac innemu specjaliscie