lekarz Leopold Gibas

2,9

Witam. Niestety nie polecam tego lekarza. W mojej ocenie typ człowieka wiedzący wszysko najlepiej i nie dający dojść do słowa. Uprzejmy rzeczywiście,tłumaczący i zaproszający Was do kasy bo przecież o to chodzi. Nie spełni Waszych oczekiwań. Znajdzie coś napewno !!! ... i zacznie o tym opowiadać. Chciałem uczęszczać rok,dziś odradzam zarówno małżonce jak i Babci. Pozostawiam tylko swoją rejestrację w tym gabinecie a humor musiałem sobie poprawić po wizycie zakupem książki bo straciłem kase,nic więcej. Lepiej wziąć te 120 zł i znaleźć osobę,która Wam pomoże. Dodam,że gołosłowny albo traktujemy siebie poważnie albo na żarty. Ja tego Pana traktuje na żarty.

Witam. Opiszę państwu historię z panem Leopoldem jak leczył mojego tatę. Historia bez happy endu tata zmarł. Trafił do pana lekarza na wymianę biodra- po kilku wizytach prywatnych pan lekarz zapisał tatę na operacje do Szpitala. Operacja się odbyła, pacjent przeżył. Tylko nikt się nie dopatrzył, że wynik hemoglobiny jest za niski czyli zamiast 14 było 11,5. Nie wymagało to transfuzji krwi ale coś ze zdrowiem było nie tak. Później były 3 wizyty kontrolne po których pan lekarz stwierdził,że "widzimy się za rok". Stan taty był średni, bolało go ale niby miało boleć. I już zaraz po operacji tata był słaby i blady. I stan się pogarszał i było coraz gorzej. I trafiliśmy na wizytę 4-5 miesięcy po operacji ok 1,5 miesiąca przed śmiercią. Był już w złym stanie jeśli nie fatalnym. Ledwie wszedł o własnych siłach do gabinetu- blady jak ściana i chciał uzyskać pomoc. Bolała go bardzo noga od operowanego biodra - widać gołym okiem że pacjent schorowany wymagający pomocy. Co na to pan lekarz- kazał udać się do specjalisty od kręgosłupa bo kręgosłup też był do operacji. Tata chciał jakimś badaniem, zdjęciem potwierdzić to czy operacja się udała czy wszystko z biodrem ok, dlaczego tak boli. Usłyszał że wszystko jest dobrze a niech sobie zoperuje kręgosłup i ból ustąpi. I trafiliśmy do lekarza neurochirurga do Szpitala żeby zoperować kręgosłup - stan taty jeszcze się pogorszył. Badają krew wynik hemoglobina 3,5 a norma uwaga od 14!!!!!!!!!!!!!!!! Operacji kręgosłupa oczywiście nie było - trafił na wewnętrzny w Koninie i lekarze próbowali ustalić co zjada krew- dlaczego hemoglobina nie rośnie. Po 2 tygodniach pobytu w szpitalu tata zmarł.

Lekarz z powołania! Bardzo polecam.Moja siostra urodziła sie ze zwichnietym biodrem. Lekarze nie dawali jej szansy na normalne chodzenie.Pan Gibas podjal sie zoperowania jej. Teraz ma 20 lat i moze sie normalnie poruszac. I to jest prawdziwy lekarz!

Bardzo kompetentny, dokładny, niepochopnie stawiający diagnozy, z kompleksowym i niekonwencjonalnym podejściem do problemu, a przy tym emanuje wręcz pozytywną energią! Polecam!!

Zdecydowanie nie polecam - jest arogancki i nieuprzejmy. Być może wizyta prywatna płatna byłaby lepsza.Bardzo dziwię się że ten pan jest lekarzem - swoją pracę w przychodni przyszpitalnej traktuje chyba "pracę za karę".

Lekarz nie musi się szczerzyc do pacjenta,tylko ma go wyleczyć. Ja polecam dr Gibasa,poskładał moją doszczętnie połamaną rękę,wszystko odbyło się bez powikłań,ręka jest sprawna jak dawniej. Byłam i na wizycie prywatnej i kilka razy w poradni przyszpitalnej na NFZ i nie zauważyłam, żeby inaczej się zachowywał. Jest bardzo konkretny,wszystko tłumaczy, a co najważniejsze jest świetnym fachowcem. No i jest przystojny :)

Tak naprawdę to nie polecam. Podejście do pacjenta jest poniżej minimum.Bardzo niemiły dla pacjentów, NO CHYBA ŻE JEST TO WIZYTA PRYWATNA. To nie jest lekarz z powołania to osoba która nie powinna leczyć ludzi a zwierząt też.........

Wizyta prywatna i publiczna pełne zaangażowanie w leczenie,naprawdę lekarz godny polecenia!

Czy wie ktoś w jakich dniach dr Gibas przyjmuje prywatnie ??

Czy wie ktoś w jakich dniach dr Gibas przyjmuje prywatnie ??

bardzo dobry lekarz doswiadczylem tego osobiscie polecam

bardzo dobry lekarz doswiadczylem tego osobiscie polecam