lekarz Leopold Gibas

2,9

4 miesiące na ketonalu... gdy inny ortopeda spojrzał na moje kolano... szok. kolano w środku rozszarpane. jak można było tego nie zauważyć, zdiagnozować? wg pana doktora, to było zwykłe stłuczenie. odradzam.

kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Godny polecenia

kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Godny polecenia

w dn.13.05.2011 Pan Dr.Leopold Gibas wykonał zabieg artroskopi lewego kolana w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im L.Rydygiera na odz.Ortopedyczno - Urazowym.Dzięki temu zabiegowi mogę normalnie funkjonowac.Moim zdaniem jest świetnym fachowcem i dziękuję Mu za to.Pragnę zaznaczyc,że to juz drugi zabieg artroskopi.Poprzedni zabieg Pan Dr.Dokonał na prawym kolanie w 2008r.Chciałbym tą drogą podziękowac Panu Doktorowi,że mogę sprawnie się poruszac na jachcie.Życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w pracy zawodowej,oraz pomyślnych wiatrów. Pacjent.Adam Prusakiewicz.

Bardzo dobry ortopeda.Zoperował moje prawe kolano,że mogę teraz normalnie funkcjonować.Dziękuję panie Doktorze.

przystojniacha,to po pierwsze;-)ale przejdzmy do rzeczy. robil mi synovectomie kolanka,potem nadgarstka i ogolnie jest ok. mysle,ze to swietny lekarz,przesympatyczny i z pewnoscia jesli jeszcze kiedys zajdzie taka potrzeba,wroce do niego. polecam!

jak wyzej,plus to, że podczas wizyty dowiedziałam się, że mając 45lat pewnych rzeczy już nie warto u mnie zaczynać/chodzi o leczenie profilaktyczne,kiedy to spytałam o przyczynę mojej choroby/. Przez calutki okres tylko leki, jak królik doświadczalny,aż skręcało w żołądku, co wizyta inne. Tak przez rok cały, choroba postępuje. I chyba a raczej to oczywiste pójdę prywatnie, ciekawe jak wtedy by gadał????????

W sierpniu będę przechodzila operację paluch koślawego :-). Trafiłam do dr Gibasa przez kolegę który mi go polecił. Faktycznie Pan doktor jest sympatycznym, mającym dużą wiedzę lekarzem. Co do wyników leczenia będę mogła coś więcej powiedzieć we wrześniu. Polecam

Polecam

swietny lekarz naprawde wiele mu zawdzieczam mily sympatyczny i zna sie na rzeczy. dzieki takim ludziom powraca wiara w sluzbe zdrowia

swietny fachowiec, budzacy zaufanie. powaznie i z pelnym zaangazowaniem podchodzi do pacjenta. szczerze moge polecic.

Poza nastawieniem zwichniętego stawu lekarz nie miał zamiaru zrobić nic, aby doprowadzić mój staw do sprawności, a sprawa zakończyła się artroskopią w Szpitalu Iniwersyteckim w Bydgoszczy. Widać co przypadek to inne podejście.