lekarz Leszek Cegielski

2,2
2,2
2,1
2,4

SOR- godz. 5:00. Przyjazd do szpitala ok. 4:15, z dużym bólem brzucha u dziecka. 45 minut oczekiwania, aż ogarnie się chyba po nocnej drzemce. Niemiły! Badanie dziecka przeprowadził w ok. 5 sekund. Geniusz! Głupie komentarze odnośnie wizyty, pory i miejsca. Zalecenia: nic nie jeść do jutra! (sic!), czyli ponad 24 h. Użyty sprzęt do badania: dłoń w rękawiczce. Znieczulony kompletnie na moje wypowiedzi odnośnie stanu dziecka. Całą ekipa zaspana na dyżurze.

Głupie komentarze odnośnie wizyty, pory i miejsca.

Zalecenia: nic nie jeść do jutra! (sic!), czyli ponad 24 h.
Użyty sprzęt do badania: dłoń w rękawiczce.

Znieczulony kompletnie na moje wypowiedzi odnośnie stanu dziecka.
Całą ekipa zaspana na dyżurze.

Może i nie należy do najmilszych lekarzy ale jest super fachowcem! uratował życie naszego synka którego inni lekarze przez brak odpowiednich badań doprowadzili do zmian w płucach i opłucnej. Trzykrotnie operował nasze dziecko i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana doktora, bo nie chodzi o to by był milusiński a o to by dbał o dobro pacjentów.

Nierzetelny, niemiły, opryskliwy, arogancki. Szkoda czasu i zdrowia dla takich lekarzy i ludzi. Nie ma litości nawet dla małych chorych dzieci.

13 lat temu Dr Cegielski uratował mi życie. Dzisiaj żyję jego pełnią ciesząc się z każdej chwili. Najwspanialszy lekarz i przyjaciel swoich pacjentów. Opieka, szczerość, szacunek wobec mojej osoby. Zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania, nigdy nie traktując mnie z góry. Mogę go z pełnym przekonaniem polecić.

Lekarz, który nigdy nie powinien być dopuszczony do wykonywania tego zawodu. Bezczelny, arogancki, opryskliwy, pracuje jak za karę, nie udziela żadnych informacji, uwielbia trzaskać drzwiami przed nosem jak tylko prosi się o udzielenie jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia!!!! Patrzy na cierpiących pacjentów bez najmniejszych chęci udzielenia pomocy, można płakać, krzyczeć, zwijać się z bólu i tak nie zareaguje! Skala 0 jest najodpowiedniejsza w jego ocenie. W głowie się nie mieści!

Wspaniały doktor, rzeczowy, wie co mówi i jest bardzo dobry w tym co robi. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko.

Wspaniały doktor, rzeczowy, wie co mówi i jest bardzo dobry w tym co robi.
Jestem bardzo wdzięczna za wszystko.

Dr. Cegielski uratował mi życie. Byłam wcześniej w innych szpitalach w których również spotkałam wspaniałych lekarzy ale Dr. Cegielskiego polubiłam ze wszystkich najbardziej! Przyjeżdżał specjalnie dla mnie nawet w soboty czy niedziele (nie miał wtedy dyżurów), Zawsze poprawiał mi humor, lecz nigdy też nie ukrywał przykrej prawdy gdy było ze mną źle. Naprawdę polecam Dr. Cegielskiego wszystkim którzy potrzebują pomocy chirurga, torakochirurga czy po prostu lekarza.

Wspaniały lekarz i człowiek! Kompetentny,budzący zaufanie, zaangażowany i konkretny. Gorąco polecam, chociaż nasza sytuacja do wesołych nie należy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który uratował mi życie!!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który uratował mi życie!!!!

lekarz ten był moim prowadzącym lecz na szczeście już nie jest lecz mam z nim styczność ponieważ lecze sie w szpitalu przy traugutta .Lekarz ten nie posiada kultury w dodatku jest zadufaną w sobie osobą.Jeżeli ktoś do niego trafi serdecznie wspułczuje