lekarz Leszek Kłyszejko

Lokalizacja: W innym miejscu Wszystkim Panią szczerze z całego serca mogę polecić Pana Doktora Leszka Kłyszejko. Bardzo miły i sympatyczny człowiek, znający się na swojej pracy, jestem nawet w stanie powiedzieć, że z pasją do swojej pracy (co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach). Do pana doktora trafiłam w dosyć późnym już miesiącu ciąży, ale bez problemu poprowadził ją do końca, a u mnie od razu nastał wewnętrzny spokój. Poród odbierany również był przez pana doktora, przebiegł szybko i sprawnie. Jestem zadowolona, że trafiłam w ręce tak wspaniałego człowieka. Na ...

Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo miły i sympatyczny człowiek, znający się na swojej pracy, jestem nawet w stanie powiedzieć, że z pasją do swojej pracy (co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach). Do pana doktora trafiłam w dosyć późnym już miesiącu ciąży, ale bez problemu poprowadził ją do końca, a u mnie od razu nastał wewnętrzny spokój. Poród odbierany również był przez pana doktora, przebiegł szybko i sprawnie. Jestem zadowolona, że trafiłam w ręce tak wspaniałego człowieka. Na pewno nie raz wrócę na wizytę i już wiem, kto bedzie prowadził, kolejną ciążę. Panu doktorowi życzę dalszych sukcesów, udanych rozwiązań i bardzo wiele zadowolonych pacjentek. Żadne słowa nie są,w stanie opisać tego jak bardzo, jestem wdzięczna Panu doktorowi za te 3 ostanie miesiące mojej ciąży, jak i sam poród.

Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz. Potrafi w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć zawiłe terminy medyczne.

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tak profesjonalną opiekę jakiej doświadczyłam dzięki Dr.Leszkowi Kłyszejko w stresujących dla mnie dniach. Uśmiech, życzliwość, gotowość pomocy w każdej chwili, przyjazna atmosfera i dokładnie tłumaczenie....Jeszcze raz dziękuję z całego serca i życzę samych sukcesów w życiu zawodowym i samych uśmiechów w życiu prywatnym...

Doktor jest bardzo kompetentny i niezwykle sympatyczny. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Jest bardzo delikatny. Dołączyłam do grona stałych pacjentek.

Doktor jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Dokładnie wyjasnił mi, co mi dolega, jak się później okazało stawiając trafną diagnozę. Polecam każdemu - doktor bardzo się stara, poświęcił mi dużo czasu i jest przy tym bardzo sympatyczny.

Wciąż poszukujesz " Jelenia Góra"?

pcuz
56-100 Polkowice
Bema 6/114
59-300 Lubin
ulica M.Skłodowskiej-Curie 74
59-301 Lubin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-500 Jelenia Góra
Centrum Zdrowia Kobiet "Femina" JG
Wiejska 11
58-506 Jelenia Góra
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra