lekarz Leszek Kocur

Neurochirurg

2,7
2,7

Zdecydowanie nie polecam, arogancki , zarozumiały w kontakcie z pacjentem i rodziną bardzo nie miły. Będę omijać ten oddział szerokim łukiem

Zdecydowanie odradzam wizytę u pana doktora.Jego czas już się skończył.Jego oddział i opieka nad nim też pozostawia wiele do życzenia.Na dyżurach pojawiają się przypadkowi lekarze nie mający pojęcia o pacjentach.Do tego jest bardzo niesympatyczny i ogranicza się tylko do stanu pacjenta w obrębie neurochirurgii.Co się dzieje z pacjentem po to już jego sprawa i wina.Pacjenci wypisywani z oddziału z praktycznie identyczną kartą informacyjną i pozytywną opinią pomimo wielu skutków ubocznych i porażeń.Jestem po operacji kręgosłupa i czuję się coraz gorzej.

Jestem 2 tygodnie po operacji kręgów szyjnych na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z operacji minoł ból w barku i odrętwienie ręki operował mnie doktor kocur polecam

Cham i gbur. Niech kroi świnie, do ludzi trzeba mieć inne podejście, chociaż za świniami może ujeli by się obrońcy praw zwierząt, a za ludzmi kto się ujmie? Żeruje na opinii dobrego specjalisty, a człowieka należy leczyć całego. Całkowity brak podejścia do pacjenta. Neurotyczny, może powinien sam poszukać pomocy specjalisty. Zdecydowanie wystawia swoją osobą złą opinię szpitalowi.

jeśli samemu nie dba się o zdrowie to żaden lekarz nie pomoże jestem po operacji trzy tyodnie, dzięki dr-wi KOCUROWI czuję się super reszta zależy ode mnie jak sam zadbam o swój kręgosłup. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. POLECAM.

Zdecydowanie polecam.Jestem 4 tygodnie po operacji kręgosłupa czuje się super i wracam na pełne obroty.Lekarz kompetentny i godny zaufania.Dokładnie wypyta o przebieg choroby i wytłumaczy przebieg leczenia.Naprawdę polecam .

Jako lekarz ok. Ale jako człowiek to cham . Najlepiej by niewystawiał żadnych zwolnień ,żadnych recept a o skierowaniach na rechabilitacje po szpitalną można tylko pomażyc.

Zabieg przeprowadzony na kręgosłupie odcinka lędżwiowego bardzo profesjonalnie.Mało informacji na temat co jak i po co i dla czego? Gburowate i grubiańskie podejście do pacjentów.Nie wypisuje skierowań na rehabilitacje nawet kiedy tego potrzeba.Nie wypisuje również recept na leki.Wszystkich wysyła do lekarza pierwszego kontaktu.Obsługa przez personel neurochirurgi bardzo dobry.Dziękuję.Pozdrawiam.Pacjent

nie ma podejscia do pacjenta,jest chamski

nie ma podejscia do pacjenta,jest chamski

zdecydowanie swietny specjalista, miałem okazję być operowany przez niego a następnie leczony przez okres 2 lat