lekarz Leszek Kocur

Neurochirurg

2,7
2,7

już idzie ósmy rok jak dr Kocur uwolnił mnie od wieloletniego ,ogromnego cierpienia.Cudowny lekarz.Małgorzata Michalska.

cham jakich mało.chodzę do niego już bardzo długo co dwa tygodnie chodziłam bo taki miałam stan przeszłam już dwie operacje i dalej żle nie stać mnie już na wizyty.pytałam się pana dr.czy przyjmie mnie na tzw kreskę powiedział mi że chyba jestem nie poważna on musi z czegoś żyć.PANIE DR.JA ZAWSZE MYŚLAŁAM ŻE LEKARZE SĄ OD TEGO ŻEBY LECZYĆ ALE SIĘ MYLIŁAM.SZUKAM LEKARZA Z POWOŁANIA.ŻYCZĘ PANU TAKIEJ SAMEJ BIEDY ale wam jest zawsze żle tylko strajki wam dobrze wychodzą.

Z panem doktorem spotkałam gdy pracował w Kaliszu. Przeprowadził operację guza mózgu u mojego męża. Po operacji powiedział do mnie "udało mi się usunąć wszystko". Ja mu uwierzyłam i okazało się, że miał rację. Zrezygnował wtedy nawet z drugiej, zaplanowanej po moim mężu operacji,a to chyba świadczy o tym jak bardzo się starał. Jesteśmy oboje z mężem bardzo wdzięczni. To już 16 lat. Szukając znajomym kontaktu z panem doktorem, natrafiłam na te komentarze. Sumienie nie pozwala mi tego tak zostawić. Moja rada- zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie odpowiadał lekarz, nie należy się tym sugerować. Pozdrowienia i podziękowania dla pana doktora. K.Z.

Bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu chodzę prosto i wiem że można żyć bez tabletki przeciwbólowej. Bardzo dobre podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie choroby.POLECAM!!!!

Dr.Kocur jest lekarzem z doświadczeniem i w pełni poświęconym swojej pracy specjalistą.Miłym i solidnym. Polecam tego specjalistę.

zalezy jaki ma humor i zbyt malo informacji na temat choroby

zalezy jaki ma humor i zbyt malo informacji na temat choroby

miałam operacje 27 maja i czym dłużej po operacji tym gorzej się czuje(przepuklina miażdżysto-jądrowa lewostronna)teraz znowu mam bóle lewostronne i prawostronne.ZNOWU OPERACJA MNIE CZEKA.pozdrawiam

Ludzie omijajcie z daleka tego osobnika!!! Tak bezczelnego i w chamski sposób odnoszącego się do pacjenta goscia, jeszcze w swoim życiu nie spotkałem! Czekałem na wizytę u niego 3 miesiące tylko po to żeby w 5 minut się dowiedzieć, że faktycznie są zmiany w kręgosłupie, jest dyskopatia ale... muszę JAKOŚ z tym żyć a branie tabletek do końca życia to przecież nie tragedia! A najlepsze, że na wszelkie moje pytania odpowiadał... żebym mu nie zadawał pytań bo... on jest tylko od KROJENIA!!! Wielkiego PANA LEKARZA nie można o nic pytać bo to on tylko mówi a ja jestem tylko małym nic nie znaczącym człowieczkiem-pacjentem i mam tylko słuchać. Co za gbur a poza tym bardzo nieprzyjemne i niesympatyczne indywiduum o dyktatorskich zapędach... Brawo! życzę mu powodzenia i jednocześnie mam wielką nadzieję, że już nigdy w życiu go nie spotkam na swojej drodze...

DZIEKUJE ZA UDZIELONA POMOC .LEKARZ GOGNY POLECENIA

DZIEKUJE ZA UDZIELONA POMOC .LEKARZ GOGNY POLECENIA

Jestem po operacji usunięcia przepukliny jądra miażdżystego. Jestem bardzo zadowolona z pobytu na oddziale dr. Kocura. Może nie jest wylewny w kontaktach z pacjentami, ale jako specjalista jest godny polecenia.