dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Lekarz z powołania,a takich dzisiaj już mało...Uważam,ze jest bardzo dobrym specjalistą

Byłam pacjętką Pana Kozłowskiego w 2005r, operowana w MSW. Nie spotkałam w swoim życiu tak wspaniałego lekarza. Jednocześnie leczy ciało i umysł chorych. Ma niespotykany sposób podejścia do przerażonej wieścią o ciężkiej chorobie osoby, sprawiając, że wszystko staje się prostsze i bardziej optymistyczne. Jeśli przechodzić chorobę -to tylko z Panem doktorem Leszkiem.

dobry fachowiec , zapracowany , cierpliwy , komunikatywny .

dobry fachowiec , zapracowany , cierpliwy , komunikatywny .

Bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem, jest to lekarz z powołania, dla którego pacjent jest przede wszystkim człowiekiem,dla którego praca jest pasją.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak rozmawia z pacjentami mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr L. Kozłowskiego.

Jestem z Łomży .Dr Leszek Kozłowski robił zabieg mojej mamie .Jest bardzo komunikatywny, ciepły dla pacjentów .Świetny chirurg . Polecam

Może jest dobrym specjalistą, ale w moim odczuciu nie udziela wyczerpujących informacji o stanie zdrowia. Dodatkowym minusem wizyty był fakt, że w gabinecie przy stoliku siedziała pielęgniarka popijająca kawę, co uważam za nietakt i brak szacunku dla pacjenta.

Co tu duzo pisac super człowiek a jeszcze lepszy lekarz.

Co tu duzo pisac super człowiek a jeszcze lepszy lekarz.

Jestem córką pacjentki Pana Doktora Kozłowskiego. Operował mamę 28 lipca tego roku. Do tej pory wspaniale się nią opiekuje. Po każdej wizycie mama wraca uskrzydlona. Pozytywnie ją nastraja, poświęca dużo uwagi. Wsłuchuje się w pacjenta. Wspaniały człowiek. W niedzielę w "cywilu" zaglądał do swoich pacjentek. Bradzo kompetentny lekarz. Budzi zaufanie. Zaraża swoim spokojem. Można do niego zadzwonić w razie problemów, czy niejasności. Zawsze w pobliżu. Dziękujemy Panie Doktorze!!!!!!!!

Byłam pacjentką pana doktora rok temu w MSWiA w Białymstoku. Jest to wspaniały lekarz-specjalista, ale przede wszystkim człowiek o "złotym" sercu. Nie zostawi nikogo w potrzebie. Dzięki niemu otrzymałam dobre leczenie. Bardzo dużo i ciężko pracuje, aby przyjąć wszystkich-bardzo polecam.