dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Miły , kulturalny, ma podejscie do pacjeta

Miły , kulturalny, ma podejscie do pacjeta

Wspaniały człowiek, bezpośredni, miły, a przy tym wspaniały specjalista.W jego obecności nie czuje się strachu, a po operacji w szpitalu MSWiA w Białymstoku/ wspaniała opieka na oddziale/ zawsze ma się pewność,że będzie się nadal w dobrych rękach. Tutaj człowiek nie czuje się intruzem. Jeżeli kobieta ma problem z piersią , to polecam dobrego specjalistę dr.Leszka Kozłowskiego.

super lekarz bardzo mily ,kompetentny,uprzejmy wszystko wytłumaczy,byłam jego pacjentką w białymstoku w szpitalu mswia,wyszlam od niego duzo spokojniejsza,naprawde polecam tego lekarza wszystkim

Kompetencje Pana Doktora wogóle nie podlegają dyskusji. A po prostu jest to wspaniały człowiek, gdyby wszyscy lekarze tak patrzyli na pacjenta tak się zajmowali, to my pacjenci moglibyśmy być spokojni o swoje zdrowie i życie, bo recepta przy chorobach nowotworowych to nie wszystko.Jestem pacjentką Pana Dotora i wierzę że pomoże mi przejść przez tę chorobę.

bardzo dobry lekarz,byłam jego pacjentką w czasie pracy na ogrodowej w 2006roku

bardzo dobry lekarz,byłam jego pacjentką w czasie pracy na ogrodowej w 2006roku

Proszę podajcie mi namiary na tego doktora, proszę bardzo, potrzebuje pomocy

Proszę podajcie mi namiary na tego doktora, proszę bardzo, potrzebuje pomocy

Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym i kompetentnym lekarzem ale i bardzo dobrym człowiekim. Byłam pacjentką Doktora w Białymstoku na Ogrodowej.Operował mnie gdy zachorowałam na raka piersi. Ze szkodą dla pacjentek nie pracuje już na Ogrodowej. Jeśli ktoś będzie miał potrzebę wizyty u chirurga onkologa, to z całą odpowiedzialnością polecam Pana Doktora.Jest to lekarz z powołania.Cieszę się, że byłam jego pacjentką może dzięki temu żyję.

Bardzo dobre podejście do pacjeta.

Bardzo dobre podejście do pacjeta.