lek. med. Leszek Lipińskilek. med. Leszek Lipiński - zdjęcie profilowe

Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego.
Specjalista chirurgii ogólnej.

Ordynator Oddziału Wielospecjalistycznego.
Specjalista chirurgii ogólnej.
Główne zainteresowania to chirurgia tarczycy, zabiegi laparoskopowe w zakresie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, jelit. Uczestnik licznych kursów w zakresie chirurgii miniinwazyjnej. Poszerzając swoją wiedzę od roku 2001 zajmuje się kosmetycznymi operacjami żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem nowoczesnych metod. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego posiadacz certyfikatu PTF. Wolne chwile w zależności od sezonu poświęca na windsurfing, narciarstwo zjazdowe oraz turystykę motocyklową.

Lekarz godny polecenia, bardzo konkretny, rzeczowy, doskonale rozumie pacjenta, odpowie na każde zadane pytanie. Nie często spotyka się takich lekarzy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentny i godny zaufania lekarz. Zabieg chirurgiczny, który miałam wykonany przez doktora Lipińskiego był bezbolesny,a rana która po nim została szybko się wygoiła. Super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam :)

ODRADZAM!!! Skandal, że chirurg bierze się za operacje guzów. Bez niezbędnych badań otwiera pacjenta, a potem tłumaczy się, że nie myślał, że guz jest nieoperacyjny I SZYBKO WYPISUJE ZE SKIEROWANIEM NA ONKOLOGIĘ, BO PRZECIEŻ NIE MA KWALIFIKACJI NA LECZENIE ONKOLOGICZNE!Nie polecam tego lekarza zbiera doświadczenie kosztem pacjenta. Onkolog stwierdził, że tata był nie potrzebnie otwarty, że najpierw trzeba było podać chemię no i oczywiście więcej badań zrobić i jak już go otworzyli to od razu udrożnić przełyk a teraz tata jest osłabiony po operacji i nie wiadomo czy zakwalifikuje się na chemię.Uważajcie na niego

co tu pisać sympatyczny , fachowy , leczenie bez problemu (i to na fundusz) polecam

co tu pisać
sympatyczny , fachowy , leczenie bez problemu (i to na fundusz)
polecam

super lekarz ma podejscie do pacjetow.bardzo go polecam.

super lekarz ma podejscie do pacjetow.bardzo go polecam.

Odradzam tego lekarza, miałem z nim kontakt podczas wizyt prywatnych, następnie na Oddziale w szpitalu, a potem w przychodni przy Szpitalu na Lutyckiej, gdzie on przyjmuje również.Pozornie wszystko wygląda ok-lekarz niby miły, przystępny, ale wszystkie moje wizyty u niego przebiegły w tempie ekspresowym, gdy przyjechałem do niego na kontrolę po operacji do przychodni przy Szpitalu, nawet nie kazał mi się rozebrać, nie spojrzał na bliznę, i szybko wygonił mnie z gabinetu,podobnie bylo w gabinecie prywatnym- powiedział, żę "to trzeba wyciąć", nie podająć szczegółów i wstał mówiąć, że sie spieszy, bo byłem jego jedynym pacjentem prywatnym. Z kolei w szpitalu na oddziale rozmawiałem z pewną pacjentką, która skarżyła s ię, że jest jego pacjentką, że ma raka tarczycy, a on nie wyciął jej całej tarczycy i po kilku miesiącach starań o przyjęcie na oddział po raz drugi ją operował ( tym razem wraz z ordynatorem Skrobiszem), a dla niej to był nie tylko kolejny stres, cierpienie, kolejna blizna (brzydsza), ale opóźnienie w terapii jodem, na które po operacji się czeka kilka miesięcy, a przecież rak w organiźmie jest nadal. Przykre to. Za szybki, za powierrzchowny, niby miły, a traktuje pacjentów powierzchownie i tasmowo.Kiedy byłem u niego na kontroli po operacji, a musiałem przejechać sporo kilometrów, i prosilem, by spojrzał na moją przepuklinę, powiedział, żę tego nie miałem w skierowaniu, żę jak przyjadę ze skierowaniem na przepuklinę - to wtedy spojrzy. Nie spojrzal nawet na operowane żylaki, stwierdził, że skoro przyjechałem, przyszedłem, to znaczy, że jest dobrze. Szkoda czasu na takie leczenie. Nie polecam.

wszystko fajnie, tylko nie należy przypisywać sobie specjalności której się nie posiada. Dobry doktor sam się obroni i nie musi podawać się za chirurga naczyniowego

Dr Lipiński jest bardzo kompetentnym lekarzem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Polecam go serdecznie wszystkim pacjentom!

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mojej mamie, za co serdecznie dziękuję. Jest bardzo uprzejmy i kompetentny, serdecznie polecam....