lekarz Leszek Musiał

2,5
2,5
2,6
2,7

Musiał to cham i arogant. Co to za lekarz co ma w dupie pacjenta?! A wszystkie pozytywne komentarze są z TEGO SAMEGO IP!!! Ten koleś to żart, unikać jak ognia!

Zdecydowanie odradzam. Doktor nawet nie spojrzał na moje potłuczone kolano. Mam założoną szynę gipsową - doktor dotykająć kolano przez bandaż i spodnie które miałem założone ocenił iż kolano nie jest spuchnięte... NIEPOWAŻNY człowiek! Zdecydowanie odradzam!

"doktor" musiał po zlamaniu przeze mnie palca w rece dal mi skierowanie na zabieg z ktorego nie skorzystalem, na wizycie kontrolnej opieprzyl ze do konca zycia bede mial zepsuty palec bez czucia itd. po zmianie lekarza okazalo sie ze palec jest w dobrym stanie i moge nim normalnie poruszac. nie polecam nikomu!!!

Oświadczam z pełną stanowczoscią że dzieki operacji wykonanej przez Pana Doktora chodzę.Dzięki Mu za to.Jest to lekarz którego polecam ludziom cierpiącym tak jak ja kiedyś.Pozdrawiam.

Rzeźnicy powinni pracować w rzeźni a nie w NFZ

Rzeźnicy powinni pracować w rzeźni a nie w NFZ

Jak nie chcesz być kaleką, to unikaj tego lekarzyka jak ognia. Nie rozumiem, jak on może pełnić tak odpowiedzialną rolę. Kompletnie nie nadaje się do tej pracy.

nie polecam dr,leczyłam się parę dobrych lat na bóle kręgosłupa,drętwiejące ręce itd. aż usłyszałam że przyszłam na wizytę aby załatwić sobie rentę(zaznaczam,iż prowadziłam działalnośc gosp.)osłupiałam z wrażenia,pozbierałam mysli i powiedziałam prosto co myślę,doktor też zaniemówił chyba ze strachu, zabrał sie do badania mojego kręgosłupa.Od tej pory unikam takich lekarzy,chorych na kasę,proszę przyjrzeć się w ilu placówkach doktor przyjmuje!!to jak można podejść do pacjenta jak do chorego.NIE POLECAM>UNIKAC

byłam raz, nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byłam raz, nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam tego lekarza nikomu bardzo nie przyjemny a o jego leczeniu to szkoda słów

nie polecam tego lekarza nikomu bardzo nie przyjemny
a o jego leczeniu to szkoda słów

Ten lekarz to jakaś porażka, nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć nie mówiąc już o leczeniu pacjentów w publicznej przychodni, wszystkich pacjentów uważa za symulantów i kretynów. Miałam zwichniętą rzepkę ( tak mój uraz określił lekarz z izby przyjęć) po dwóch tygodniach miałam udać się na kontrolę do poradni i niestety trafiłam na tego chama p. Leszka Musiał, siedziałam w jego gabinecie około 10 min a on w tym czasie załatwiał swoje prywatne sprawy cały czas rozmawiał przez telefon a w przerwach między rozmową "badał" moje kolano, po jednym dotknięciu stwierdził, że wszystko jest ok i co jak tutaj w ogóle robię skoro jestem zdolna do pracy ( niestety kolano nadal mnie boli i wciąż nie mogę go zgiąć) Te wszystkie pozytywne komentarze pewnie on sam sobie wystawia albo jego rodzina bo pacjenci, którzy mieli z nim do czynienia na pewno NIE!!! OGROMNY NEGATYW!!!!!!!!!!