lekarz Leszek Musiał

2,5
2,5
2,6
2,7

Unikać jak ognia!!!! Przez PANA DOKTORA mam źle zrośniętą kość!!! Na domiar złego PAN DOKTOR dał mi zdolność do pracy z niezrośniętą kością na miesiąc do przodu, nie chcąc mnie już widzieć. To było na początku lipca - do pracy miałam iść 01.08.09. Dziś jest połowa września, a ja w dalszym ciągnu walczę w moim złamaniem. Dodam, że w dalszym ciągu jestem niezdolna do pracy!!!! Brawo PANIE "DOKTORZE"

NIEKOMPETENTNY FELCZER Z MONOPOLEM NA ZARABIANIAE WIELKICH PIENIĘDZY Z NASZYCH SKŁADEK.TRAKTUJE PACJENTA JAK IDIOTĘ A TO PACJENT NA NIEGO ROBI.ZERO KULTURY CZYSTY CHAM.MUSI MIEĆ WIELKIE PLECY BO WSZYSCY NA NIEGO NARZEKAJĄ A ON CIĄGLE UDAJE ŻE LECZY.p.s.te piątki na rankingu to żenada.

Polecam z calego serca bardzo dobrego lekarza,Pana Leszek Musial.Jestem po operacjii kolana i mogę samodzielnie chodzić za co jestem Mu bardzo wdzięczna.Jest to lekarz bardzo kompetentny,doswiadczony,uprzejmy,zawsze miły i wspołczujący.Irena L.z Chorzowa Batorego.