dr n. med. Leszek Niepolski

Nefrolog

Profesjonalista. Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, kompetencje i fachowość. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek

Dr. Leszek Niepolski to człowiek jedyny w swoim rodzaju.Lekarz z powołania.Nie stawiający tylko na ekspresowe wypisywanie recept i skasowanie za wizytę lecz na samopoczucie pacjenta oraz jak najlepsze wyjaśnienie na czym polega choroba itp.Ja osobiście tłukłam się po wielu specjalistach po to aby trafić właśnie do Dr Niepolskiego i dowiedzieć się rzeczy o których wczesniej żaden lekarz nie wspomniał.Wysłucha,doradzi,pożartuje;-)Anioł nie człowiek;-)Polecam!!!!!!!!!!!Patrycja K.

Wspaniały lekarz i człowiek!Polecam,lekarz z powołania, bardzo doby specjalista.Najlepszy lekarz u jakiego się leczyłam.

Bardzo dobry lekarz, bardzo uprzejmy wychodząc z jego gabinetu po wizycie człowiek od razu czuje się lepiej ,wytłumaczy jak trzeba a przede wszystkim potrafi słuchać pacjenta .Polecam wszystkim . Maria

lekarz aniol mozna mu zaufac iczuc sie bezpiecznie polecam Dlugoletnia pacjentka

Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam!Perfekcjonista! Godny polecenia!

Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam!Perfekcjonista! Godny polecenia!

lekarz z prawdziwym powołaniem ,można o wszystkim porozmawiać doradzi ,wytłumaczy jak sobie poradzić ze swoją chorobą i jak z nią żyć[a to rzadko spotykane wśród lekarzy]

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Przemiły o dużej kulturze osobistej człowiek.Wiedzą,fachowością i wspaniałym podejściem do chorego budzi jego całkowite zaufanie.Polecam.Panu Doktorowi serdecznie dziękuje za pomoc.J.Kosowska.

Fajny lekarz, widać ze go obchodzi pacjent, jest konkretny, mówi jak jest nie owijając w bawełnę. To się ceni.

Wspaniały lekarz z powołania ! Bardzo gruntowne i indywidualne podejście do każdego pacjenta