dr n. med. Leszek Niepolski

Nefrolog

Bardzo dobry lekarz, bardzo uprzejmy wychodząc z jego gabinetu po wizycie człowiek od razu czuje się lepiej ,wytłumaczy jak trzeba a przede wszystkim potrafi słuchać pacjenta .Polecam wszystkim . Maria

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Przemiły o dużej kulturze osobistej człowiek.Wiedzą,fachowością i wspaniałym podejściem do chorego budzi jego całkowite zaufanie.Polecam.Panu Doktorowi serdecznie dziękuje za pomoc.J.Kosowska.

lekarz z prawdziwym powołaniem ,można o wszystkim porozmawiać doradzi ,wytłumaczy jak sobie poradzić ze swoją chorobą i jak z nią żyć[a to rzadko spotykane wśród lekarzy]

Najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam! Z nim choroba jest nie straszna!

KOMPETENTNY,UPRZEJMY,PRZYSTEPNIE TLUMACZY CHOROBE I METODY LECZENIA,KOMPLEKSOWO ROZWIAZUJE PROBLEMY ZDROWOTNE,GODNY POLECENIA ZAINTERESOWANYM