dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

DLA PACJENTEK WAŻNE TEZ ILE KOSZTUJE WIZYTA- TU NIESTETY NIE PODAM WAM DROGIE PANIE BO BYŁAM W TEJ KOMFORTOWEJ SYTUACJI ŻE PO ZNAJOMOŚCI - CO POWIEM SZCZERZ NA DŁUŻSZĄ METE BYŁO DLA MNIE TROCHE KREMPUJĄCE- W PRAKTYCE SŁUZBY DROWIA NIE MAM DOŚWIADCZENIA JEŻELI CHODZI O PRZEKRÓJ LEKARZY ALE TRAFIŁAM W 100 DO KOGOŚ KTO JEST KIMS WYJATKOWYM . NIE WIEM CZY JESTEM W STANIE TO WYRAZIĆ - SPECJALISTA W SWOIM, FACHU W 100%, UPRZEJMY , TROSKLIWY JAK OJCIEC A NIE KTOŚ OBCY CZAS DLA MNIE POSWIĘCONY??- NIEOGRANICZONY CHYBA , WIEM ...

CZAS DLA MNIE POSWIĘCONY??- NIEOGRANICZONY CHYBA , WIEM ŻE PRZYJMUJE DO PÓŹNA - SAMA KIEDYŚ DŁUGO CZEKAŁAM ,ALE TO CZEKANIE BYŁO NICZYM W POROWNANIU DO TEGO CO USŁYSZAŁAM I Z JAKIM NASTAWIENIEM WYCHODZIŁAM ZA KAŻDYM RAZEM Z GABINETU. TAK JAK PISAŁA POPRZEDNICZKA JUA NA PIERSZEJ WIZYCIE DOKŁADNIE OPRACOWANY PLAN DZIAŁANIA I WYKONANY W 100% NORMIE. POLECAM WSZYSTKIM ZŁOTY CZŁOWIEK - OBY TEN NA GÓRZE DAŁ MU TAKIE ZDROWIE BY MÓGŁ JESZCZE DŁUGO NAS KOBIETY USZCZESLIWIAĆ MALUSIMI SKARBAMI

Witam! Ja z Zona staralismy sie o dziecko i gdyby nie Pan Doktor Pawelczyk to nie wiem czy do dzis bysmy mieli tak wspanialego synka jakiego mamy wlasnie dzieki niemu. Nasz synek ma dzisaj pol roku,jest piekny i cudowny. Dziekuje Panie Doktorze!!!

Profesor jest wspaniałym człowiekiem i profesjonalistą. Panie przede mną napisały o dużych kosztach związanych z wizytą , ale czy to jest najważniejsze? Ile lekarzy - pseudo fachowców bierze tylko trochę mniejksze kwoty, ale szkodzą kobietom. Ja leczyłam się u profesora przez wiele lat i po 5 poronieniach w wysokich ciążach ( według innych pseudo fachowców bez powodów) mam dziasiaj zdrowego i mądrego synka Jasia - 4,5 letniego. nie da się tego przeliczyć na żadne pieniadze. według mnie prawdziwy specjalista może zarabiać ogromne kwoty, bo jego wiedza i zaangażowanie są tego warte.

DZIĘKUJĘ PROFESORZE - DOROTA z GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

polecam z pełna odpowiedzialnością, ma podejście do kobiet, wysłucha nawet najbardziej marudnej. poza tym szczery, nie owija w bawełnę i nie cukierkuje. przede wszystkim specjalista. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona

pomógł mi. nie mogłam zajść w ciążę a teraz czekam na narodziny mojego dziecka:)

dzięki profesorowi mam 3 miesieczną córeczke :)odwiedziłam wielku lekarzy, mam za sobą 2 poronienia, profesor bardzo mi pomógł i żałuje że odrazu do niego nie chodziłam.

Wizyta z opóźnieniem ale po przekroczeniu progu drzwi gabinetu już mi nic nie przeszkadzało.Profesor to człowiek kulturalny, rzeczowy, bardzo miły a przede wszystkim na pewno godny polecenia.Cieszę się że wreszcie do Niego trafiłam a naprawdę miałam do tej pory do czynienia z wieloma lekarzami i jak się okazało (a miałam taką nadzieję) warto było tak długo czekać na tą wizytę.

Odkryłam portal niedawno i przypadkowo. Uznałam że pomimo tego że rodziłam 7 i 3 lata temu - powinnam potrwierdzić poprzednie opinie. Pełen profesjonalizm, kompetencja, spokój, osoba budzacąca pełne zaufanie i napawająca optymizmem tak niezbędnym w leczeniu, w tak istotnej dla kobiety i mężczyzny sprawie. Co najważniejsze zdecydowany i skuteczny w działaniu fachowiec, z pasją - oddany swojej profesji. Śmiało polecam.

Drogi ale skuteczny! Mamy dzisiaj prześliczne bliźniaki - chłopaka i dziewczynke. Szybko podejmuje działanie. Już na pierwszej wizycie mieliśmy ustalony plan działania na trzy miesiące do przodu. Poświęca pacjętowi tyle czasu ile tego wymaga /nasza pierwsza wizyta trwała prawie 2 godz./, odpowiada na wszystkie zadane pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości- tylko trzeba pytać. Dla nas w 100% skuteczny.

Cieszę się, że leczy mnie właśnie Pan Profesor P. Zgadzam się z poprzedniczką, ze jest jak ojciec. Dodał mi i mężowi wielkiej otuchy (byliśmy po 1. nieudanym min vitro) i udało się - spodziewam się dziecka. Wszystko spokojnie wyjaśnia,człowiek ma poczucie bezpieczeństwa. Widać, że jest b. kompetentny i ma dużą kulturę osobistą.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety