dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

Cieszę się, że leczy mnie właśnie Pan Profesor P. Zgadzam się z poprzedniczką, ze jest jak ojciec. Dodał mi i mężowi wielkiej otuchy (byliśmy po 1. nieudanym min vitro) i udało się - spodziewam się dziecka. Wszystko spokojnie wyjaśnia,człowiek ma poczucie bezpieczeństwa. Widać, że jest b. kompetentny i ma dużą kulturę osobistą.

DLA PACJENTEK WAŻNE TEZ ILE KOSZTUJE WIZYTA- TU NIESTETY NIE PODAM WAM DROGIE PANIE BO BYŁAM W TEJ KOMFORTOWEJ SYTUACJI ŻE PO ZNAJOMOŚCI - CO POWIEM SZCZERZ NA DŁUŻSZĄ METE BYŁO DLA MNIE TROCHE KREMPUJĄCE- W PRAKTYCE SŁUZBY DROWIA NIE MAM DOŚWIADCZENIA JEŻELI CHODZI O PRZEKRÓJ LEKARZY ALE TRAFIŁAM W 100 DO KOGOŚ KTO JEST KIMS WYJATKOWYM . NIE WIEM CZY JESTEM W STANIE TO WYRAZIĆ - SPECJALISTA W SWOIM, FACHU W 100%, UPRZEJMY , TROSKLIWY JAK OJCIEC A NIE KTOŚ OBCY CZAS DLA MNIE POSWIĘCONY??- NIEOGRANICZONY CHYBA , WIEM ...

CZAS DLA MNIE POSWIĘCONY??- NIEOGRANICZONY CHYBA , WIEM ŻE PRZYJMUJE DO PÓŹNA - SAMA KIEDYŚ DŁUGO CZEKAŁAM ,ALE TO CZEKANIE BYŁO NICZYM W POROWNANIU DO TEGO CO USŁYSZAŁAM I Z JAKIM NASTAWIENIEM WYCHODZIŁAM ZA KAŻDYM RAZEM Z GABINETU. TAK JAK PISAŁA POPRZEDNICZKA JUA NA PIERSZEJ WIZYCIE DOKŁADNIE OPRACOWANY PLAN DZIAŁANIA I WYKONANY W 100% NORMIE. POLECAM WSZYSTKIM ZŁOTY CZŁOWIEK - OBY TEN NA GÓRZE DAŁ MU TAKIE ZDROWIE BY MÓGŁ JESZCZE DŁUGO NAS KOBIETY USZCZESLIWIAĆ MALUSIMI SKARBAMI

pełna profeska, wszystko w najlepszym porządku. od nas bierze 250 (stan na 2008).

Drogi ale skuteczny! Mamy dzisiaj prześliczne bliźniaki - chłopaka i dziewczynke. Szybko podejmuje działanie. Już na pierwszej wizycie mieliśmy ustalony plan działania na trzy miesiące do przodu. Poświęca pacjętowi tyle czasu ile tego wymaga /nasza pierwsza wizyta trwała prawie 2 godz./, odpowiada na wszystkie zadane pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości- tylko trzeba pytać. Dla nas w 100% skuteczny.