dr n. med. Leszek Sagan

Neurochirurg

Wspaniały lekarz któremu warto zaufać, w klinice neurochirurgii w Szczecinie Zdroje wszystko chodzi jak w zegarku. Nie tylko operacje przeprowadza się perfekcyjnie, także opieka po operacji jest doskonała, bo działa tam zgrany zespół bardzo dobrych lekarzy i pielęgniarek którym spokojnie można powierzyć swoje życie i zdrowie. Dla Pana Doktora każdy pacjent jest wyjątkowy i traktowany podmiotowo.

Geniusz lekarski, pełen profesjonalizmu profesor, a do tego CZŁOWIEK w pełnym tego słowa znaczeniu. Sam doświadczyłem Jego ludzkiego podejścia do problemu. Życzę każdemu, aby tylko z lekarzami takiego kalibru mieli do czynienia. Trafienie na takiego lekarza to cud. Dziękuję profesorze.

Doktor Sagan to Leo Messi wśród lekarzy. Dwa tygodnie temu zrobił mi stabilizację kręgosłupa.Następnego dnia wstałem na nogi,po dwóch dniach chodziłem po korytarzu szpitalnym bez żadnych problemów, po trzech dniach nie chciałem już żadnych środków przeciw bólowych,po czterech wyszedłem do domu, Po tygodniu na spacerze przeszedłem ponad 3 km.Dziś minęło równe dwa tygodnie po operacji i nie odczuwam prawie wcale, nawet poprzez dotyk operowanego miejsca.Może to niewiarygodne i zabawne ale w całym tym cyklu leczenia operacyjnego największą niedogodnością okazało się dla mnie zrobienie sobie lewatywy:)Podziękowania również dla lekarza współpracującego B.Limanówki .Dla Pana Doktora Sagana zabrakło jeszcze jednej oceny "GENIUSZ"

6 czerwca Pan Docent operował mój kręgsłup- stabilizacja, dzisiaj po raz pierwszy usiadłam przy komputerze i zaraz chcę opisać swoje wrażenia. Wszyscy wiedzą,że trudno jest dostać się do Pana Docenta ale warto tak się trudzić.To jest najwspanialszy lekarz jakiego znam, ale nie tylko lekarz to również cudowny, ciepły, dobry człowiek. Moja operacja przebiegła bez problemów, szybko wracam do zdrowia-teraz trzeba czasu i rehabilitacji. Pan Docent bardzo troszczy się o swoich pacjentów a wszystko bezinteresownie, nie ma mowy o jakichś dowodach wdzięczności. Panie Docencie jestem Panu bardzo wdzięczna za wszystko co ...

Panie Docencie jestem Panu bardzo wdzięczna za wszystko co Pan dla mnie i innych pacjentów robi, życzę Panu wszystkiego co najlepsze a dla pacjentów życzę aby jeszcze długo mógł Pan służyć ludziom swoią wiedzą i dobrym sercem.
Wdzięczna pacjentka H.G

W 2008 roku Doktor Sagan podjął się operacji guza pnia mózgu u mojej 3 letniej córeczki. Był to guz nieoperacyjny. Jest jedynym lekarzem na świecie, który zrobił wszystko aby ratować nasze dziecko i podjął się tak trudnej operacji. niestety córeczka zmarła 2 miesiące po operacji. być może przedłużył jej życie o te 2 miesiące. dzięki operacji poznaliśmy rodzaj guza, co dało szansę na odpowiednie dobranie chemioterapii. Całe leczenie było na kasę chorych. Szczery i otwarty. Nie owijał w bawełnę. Z góry uprzedzał o konsekwencjach i skutkach operacji. W tym czasie również operował własnego synka. Więc myślę, że jak nikt inny rozumiał naszą sytuację. Szczerze polecam tego lekarza.

Pan wówczas doktor operował mój kręgosłup szyjny w 2003roku - wszczepienie płyty tytanowej/stabilizacja. Ciężko było dostać się do Niego w związku z tym poszłam do gabinetu prywatnego gdzie oczywiście były kolejki. Dzisiaj jestem już 8 lat po operacji; czuję się świetnie. Człowieka tego wspominam jako cudownego, dobrego, ciepłego, rzyczliwego i zaangażowanego w swoją pracę. Polecam Go każdemu znajomemu i nie tylko, mającemu problemy neurochirurgiczne. Obecnie ma dwa gabinety w Szczecinie i naprawdę trzeba odstać swoje żeby dostać się do Niego - ALE WARTO!!!! Życzę temu cudownemu Człowiekowi i Jego rodzinie ...

Życzę temu cudownemu Człowiekowi i Jego rodzinie szczęścia przez całe życie - zasługuje na to!

Już tak dużo ma Pan Doktór pozytywnych wysokich ocen do których ja z mężem się dotłaczam bardzo pana doktora chwaląc pod każdym względem.Wspaniały lekarz specjalista tacy lekarze to skarby.Pan dr.L.Sagan jest WZOREM dla innych lekarzy. Pozdrawiamy Jadwiga i Wiesław Rz.

Pozdrawiamy Jadwiga i Wiesław Rz.

Ja myślałam że anioły nie istnieją ale byłam w błędzie . bo doktor to naprawde Anioł . operowal mojego synka i wszystko poszło ok teraz będzie operował po raz 2 i nie boję się powierzyć w ręce doktora moje dziecko w 100% mu ufam i wiem że i tym razem będzie dobrze .Dziękuje Panie Leszku wdzięczna mama

operował mnie w tym X/2011, jestem pod wrażeniem. To profesjonalista pod każdym względem,bardzo ciepły, wrażliwy,skromny i szczery .Pierwszy raz w życiu lekarz , który mnie operował miał dla mnie czas( jestem po kilku operacjach kręgosłupa!! ). Nie było dnia aby nie interesował się osobiście "swoimi" pacjentami. Polecam pana doc.jako wysokiej klasy specjalistę,dla którego pacjent to nie tylko"przypadek" ale człowiek.

Jestem bardzo zadowolona z Docenta LESZKA SAGANA.Polece go kazdemu kto ma problemy ze zdrowiem.Bardzo realnie tłumaczy przebieg leczenia. Dla niego nie ma rzeczy nie mozliwych taka "ZŁOTA RĄCZKA". Dziekuje i pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Korony Północnej 15a
71-771 Szczecin