dr n. med. Leszek Sagan

Neurochirurg

Wspaniały neurochirurg o suptelnej osobowości, profesjonalista posiadający dar nadprzyrodzony - cudowne ręce które czynią cuda. Polecam.Wspaniały Lekarz. Dziękuję.

Polecam.Wspaniały Lekarz. Dziękuję.

Ja myślałam że anioły nie istnieją ale byłam w błędzie . bo doktor to naprawde Anioł . operowal mojego synka i wszystko poszło ok teraz będzie operował po raz 2 i nie boję się powierzyć w ręce doktora moje dziecko w 100% mu ufam i wiem że i tym razem będzie dobrze .Dziękuje Panie Leszku wdzięczna mama

operowal mnie dwa razy to troskliwy lekarz opiekuje sie swoimi pacjentami nawet gdy wystapia komplikacju stara sie zaradzic by pomuc pacjentowi nie ucjeka od problemu

Jestem bardzo zadowolona z Docenta LESZKA SAGANA.Polece go kazdemu kto ma problemy ze zdrowiem.Bardzo realnie tłumaczy przebieg leczenia. Dla niego nie ma rzeczy nie mozliwych taka "ZŁOTA RĄCZKA". Dziekuje i pozdrawiam

Owszem Doc.Sagan to bardzo miły i uprzejmy człowiek ,ale ....do czasu.W czasie operacji i po, poświęca dużo czasu (tylko pobyt w szpitalu )Później nie daj boże jakiejś komplikacji,dokumentacji ZUS,cokolwiek Pana Doc.Sagana nie ma.To absurd ,nie ma żadnego kontaktu,nie ma żadnej pomocy ,po operacji zwijam się z bólu ,a Pan Doc.Sagan każe zarejestrować się w poradni lub prywatnie.W tym roku nie ma co liczyć na pomoc CUDOWNEGO DR.SAGANA.A ja cierpię i nie wiem co dalej robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

operował mnie w tym X/2011, jestem pod wrażeniem. To profesjonalista pod każdym względem,bardzo ciepły, wrażliwy,skromny i szczery .Pierwszy raz w życiu lekarz , który mnie operował miał dla mnie czas( jestem po kilku operacjach kręgosłupa!! ). Nie było dnia aby nie interesował się osobiście "swoimi" pacjentami. Polecam pana doc.jako wysokiej klasy specjalistę,dla którego pacjent to nie tylko"przypadek" ale człowiek.

Czy pan dr Sagan leczy naczyniaki w kręgosupie. Bo tam gzdie mam naczyniaka odczuwam ból.

Pan wówczas doktor operował mój kręgosłup szyjny w 2003roku - wszczepienie płyty tytanowej/stabilizacja. Ciężko było dostać się do Niego w związku z tym poszłam do gabinetu prywatnego gdzie oczywiście były kolejki. Dzisiaj jestem już 8 lat po operacji; czuję się świetnie. Człowieka tego wspominam jako cudownego, dobrego, ciepłego, rzyczliwego i zaangażowanego w swoją pracę. Polecam Go każdemu znajomemu i nie tylko, mającemu problemy neurochirurgiczne. Obecnie ma dwa gabinety w Szczecinie i naprawdę trzeba odstać swoje żeby dostać się do Niego - ALE WARTO!!!! Życzę temu cudownemu Człowiekowi i Jego rodzinie ...

Życzę temu cudownemu Człowiekowi i Jego rodzinie szczęścia przez całe życie - zasługuje na to!

Szukam kontaktu do dr.Sagana ,poniważ ma naczyniaka wkregosupie piersiowym I bym chciał sie do tego pana dostać.Prosze o namiary.

6 czerwca Pan Docent operował mój kręgsłup- stabilizacja, dzisiaj po raz pierwszy usiadłam przy komputerze i zaraz chcę opisać swoje wrażenia. Wszyscy wiedzą,że trudno jest dostać się do Pana Docenta ale warto tak się trudzić.To jest najwspanialszy lekarz jakiego znam, ale nie tylko lekarz to również cudowny, ciepły, dobry człowiek. Moja operacja przebiegła bez problemów, szybko wracam do zdrowia-teraz trzeba czasu i rehabilitacji. Pan Docent bardzo troszczy się o swoich pacjentów a wszystko bezinteresownie, nie ma mowy o jakichś dowodach wdzięczności. Panie Docencie jestem Panu bardzo wdzięczna za wszystko co ...

Panie Docencie jestem Panu bardzo wdzięczna za wszystko co Pan dla mnie i innych pacjentów robi, życzę Panu wszystkiego co najlepsze a dla pacjentów życzę aby jeszcze długo mógł Pan służyć ludziom swoią wiedzą i dobrym sercem.
Wdzięczna pacjentka H.G