dr n. med. Leszek Sagan

Neurochirurg

W 2008 roku Doktor Sagan podjął się operacji guza pnia mózgu u mojej 3 letniej córeczki. Był to guz nieoperacyjny. Jest jedynym lekarzem na świecie, który zrobił wszystko aby ratować nasze dziecko i podjął się tak trudnej operacji. niestety córeczka zmarła 2 miesiące po operacji. być może przedłużył jej życie o te 2 miesiące. dzięki operacji poznaliśmy rodzaj guza, co dało szansę na odpowiednie dobranie chemioterapii. Całe leczenie było na kasę chorych. Szczery i otwarty. Nie owijał w bawełnę. Z góry uprzedzał o konsekwencjach i skutkach operacji. W tym czasie również operował własnego synka. Więc myślę, że jak nikt inny rozumiał naszą sytuację. Szczerze polecam tego lekarza.

Świetny fachowiec. Miałem naczyniaka mózgu. Inni lekarze chcieli od razu wycinać, i zobaczyć co się będzie działo.On podjął rozmowy i konsultacje z innym lekarzem(dr Poncyliusz) i znaleźli mniej inwazyjne rozwiązanie. Za co im dziękuję.

SPECJALISTA GODNY POLECENIA.DOKŁADNIE PRZEDSTAWIA PROBLEMY ZWIĄZANE Z CHOROBĄ ORAZ W SPOSÓB PRZEKONUJĄCY POTRZEBĘ PRZEPROWADZENIA EWENTUALNEGO LECZENIA OPERACYJNEGO.

Po operacji nie mogę samodzielnie chodzić ,jest gorzej po operacji niż przed.

Po operacji nie mogę samodzielnie chodzić ,jest gorzej po operacji niż przed.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Docent operował mojego męża z takim podejściem lekarza do człowieka jeszcze sie nie spotkałam jest to po prostu palec Boży.Naprawde moge z męzem polecić każdemu znajomemu.

Gorąco polecam jestem po udanej trudnej operacji.Dr.Sagan szczegółowo wytłumaczył mi co to za zabiegi i rozwiał wszelkie moje wątpliwości i obawy (bardzo się bałam)

Na początku było zrozumienie i chęć pomocy,na każdej wizycie co innego mówił ,póżniej podawał piętnaście różnych terminów,w końcu zoperował,jestem kaleką drugiej grupy,i teraz już nie mam wyjśćia.

czekam na operacje mojego syna już 1.5roku i nic

czekam na operacje mojego syna już 1.5roku i nic

miły i uprzejmy super człowiek.polecam wszystkim.Oby więcej takich lekarzy. Czy ktoś zna e-mail do doktora? Pilnie potrzebny.

bylam pacjentką lekarza i zrobił wszystko co w jego mocy

bylam pacjentką lekarza i zrobił wszystko co w jego mocy