dr n. med. Leszek Sedlak

Chirurg naczyniowy

Lekarzy jest wielu, ale lekarzy lubiących swoją robotę i lubiących ludzi jest niewielu. Do takich należy dr Sedlak.Ten człowiek jest lekarzem z powołania. Po badaniu potrafi cierpliwie wytłumaczyć w przystępny sposób zjawiska zachodzące w organizmie, które mają wpływ na mój stan zdrowia w tej specjalności, a nawet ocenia stan rzeczy z dziedziny innej. bo np. ortopedii albo neurologii (bezbłędnie ocenił u mnie zwyrodnienie stawu kolanowego i kręgosłupa, chociaż o tym nie wspomniałem w wywiadzie, a to prawdopodobnie nie jest działka chirurga naczyniowego). Kiedyś chadzałem też do ortopedy i neurologa, to wiem, co mi jest poza żyłami. Jestem starym inżynierem, więc potrafię myśleć analitycznie, ale jednocześnie ze względy na mój wiek coraz bardziej u lekarzy doceniam umiejętności interdyscyplinarne (szersze spojrzenie jako otoczka specjalistycznego zamiast typowych u wielu lekarzy klapek na oczach).Diagnozy tego lekarza mają dla mnie dużą wagę

Jestem po dwóch zabiegach u dr Sedlaka i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, że mogłabym udać się do kogoś innego. Ujęła mnie jego rzeczowość, traktowanie mnie jak partnerki w rozmowie o metodach leczenia, co u lekarzy wcale nie jest znowu takie częste. Jest dostępny pod telefonem w razie potrzeby. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym do kogo udać się w związku z chorobami żył, zdecydowanie polecam tego specjalistę.

Pan Doktor przeprowadzał operację usunięcia żylaków. Jestem w pełni zadowolona z zabiegu. Bardzo fajne podejście do pacjenta. Szczegółowe i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości - a to u lekarzy cenię najbardziej! A pacjentem jestem trudnym ;-) Można dzwonić o każdej porze, każdego dnia.

Bardzo polecam tego lekarza jest naprawdę dobrym specjalistą Miałam żylaki na obu nogach takie duże że w szpitalu w dniu operacji 5 lekarzy nie wiedziało jak mają mnie zoperować i jak mają się do tego zabrać Tak się przestraszyłam tym wszystkim że podziękowałam za operację i wyszlam z szpitala Po szukaniu w internecie jakiegoś lekarza tak natrafiłam na pana Leszka Sedlaka po rozmowie telefonicznej już czułam że lekarz zna sie na rzeczy i że potrafi mi pomóż Po wizycie w gabinecie u niego po miesiącu udałam sie na operację pierwszej nogi a po pół roku drugiej nogi Dziś jestem 7 lat po operacjach Nogi mam jak modelka żadnych blizn i nawrotów nareszcie mogę ćwiczyć i korzystać z życia Lekarz naprawdę bardzo miły warto mu zaufać Każdemu znajomemu polecam tego lekarza,bardzo każdy mi dziękuję i jest zadowolony że go poleciłam Pozdrowienia i szacunek dla pana Leszka

Bardzo kompetentny - operował mi żylaki na obu nogach (jedną ok. 12 lat temu, drugą rok temu), w obu wypadkach pięknie się zagoiło bez powikłań. Nawet najbardziej standardowy przypadek analizuje starannie, przeprowadza wszystkie potrzebne badania i poświęca czas. Bardzo mi zależało na szybkim terminie operacji, więc zdecydowałam się na zabieg prywatny, ale dr Sedlak sam nie sugerował tego rozwiązania, proponował też opcję zabiegu refundowanego. Po operacji wszystkie wizyty kontrolne były darmowe i mogłam się kontaktować telefonicznie w przypadku każdej wątpliwości. Naprawdę czułam się bezpiecznie i komfortowo.

SUPER LEKARZ!!!! Kompetentny i profesionalny w 100%. Polecam każdemu z problemem żylaków. Leczę się długie lata, jestem po zabiegu wykonanym przez PANA DOKTORA i bardzo,bardzo zadowolona. Oby więcej takich lekarzy u nas było.

Oby więcej takich lekarzy u nas było.

Zabieg miałam 6 marc br. Pan dr Sedlak to poprostu przykład DUZEJ KLASY LEKARZA, pod każdym względem!.To mój drugi zabieg w odstępie kilku lat u Doktora i szczerze :takiej kompetentności,uprzejmości a zarazem dyspozycyjności i otwartości MÓGŁBY SIĘ UCZYĆ NIEJEDEN lekarz!!! Sam zabieg, to "prawie" przyjemnośc. Panie Doktorze, tak trzymać!!! POLECAM SZCZERZE.

Sam zabieg, to "prawie" przyjemnośc.
Panie Doktorze, tak trzymać!!!
POLECAM SZCZERZE.

Za wizytę prywatną nie zapłaciłam nic,za zabieg dwóch nóg-pan doktor podał mi taką niską cenę że aż się żachnęłam.Na pytanie dlaczego?-usłyszałam ze w moim przypadku nie wiadomo co z tego wszystkiego wyjdzie.Wyszło w 90% super a mam jeszcze przyjść na zabieg gdyby coś było nie tak...Dla mnie kwintesencja fantastycznego lekarza - fachowego,kompetentnego,szczerego i z poczuciem humoru,matrix!!!!!!!!!!! - violetyvonne@interia.pl

Super lekarz poswieca czas pacjentowi, bada zajmuje sie nim na prawde,godny zaufania

Znakomity specjalista!:)Jest lekarzem który zna się na chorobach którymi się zajmuje. Zawsze podczas wizyty wyjaśnia co i jak i dlaczego właśnie tak leczyć.:)))

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Katowice"?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11