dr n. med. Leszek Sedlak

Chirurg naczyniowy

nie polecan tego "lekarza" jego podejście - tragedia. Zdecydowanie odradzam. Mógłby przyjmować w czsach komuny

i na dodatek nie wziął tyle pieniędzy ile ma wypisane za wizytę, tylko dużo mniej. Polecam pana doktora!

Wspaniały lekarz, brak mi słów. Nie chcę sie powtarzać, bo w ankiecie wypunktowałem same piątki .

Doskonały człowiek, lekarz. Polecam każdemu - już wielu osobom poleciłam, skorzystały i polecają następnym. Takich lekarzy trzeba nie tylko w Polsce ale i na świecie.właśnie wybieram się z córką moją i mamą - do kontroli . POLECAM !! 100% ZAUFANIA

Doskonały człowiek, lekarz. Polecam każdemu - już wielu osobom

Za wizytę prywatną nie zapłaciłam nic,za zabieg dwóch nóg-pan doktor podał mi taką niską cenę że aż się żachnęłam.Na pytanie dlaczego?-usłyszałam ze w moim przypadku nie wiadomo co z tego wszystkiego wyjdzie.Wyszło w 90% super a mam jeszcze przyjść na zabieg gdyby coś było nie tak...Dla mnie kwintesencja fantastycznego lekarza - fachowego,kompetentnego,szczerego i z poczuciem humoru,matrix!!!!!!!!!!! - violetyvonne@interia.pl

Bardzo kompetentny - operował mi żylaki na obu nogach (jedną ok. 12 lat temu, drugą rok temu), w obu wypadkach pięknie się zagoiło bez powikłań. Nawet najbardziej standardowy przypadek analizuje starannie, przeprowadza wszystkie potrzebne badania i poświęca czas. Bardzo mi zależało na szybkim terminie operacji, więc zdecydowałam się na zabieg prywatny, ale dr Sedlak sam nie sugerował tego rozwiązania, proponował też opcję zabiegu refundowanego. Po operacji wszystkie wizyty kontrolne były darmowe i mogłam się kontaktować telefonicznie w przypadku każdej wątpliwości. Naprawdę czułam się bezpiecznie i komfortowo.

Bardzo polecam tego lekarza jest naprawdę dobrym specjalistą Miałam żylaki na obu nogach takie duże że w szpitalu w dniu operacji 5 lekarzy nie wiedziało jak mają mnie zoperować i jak mają się do tego zabrać Tak się przestraszyłam tym wszystkim że podziękowałam za operację i wyszlam z szpitala Po szukaniu w internecie jakiegoś lekarza tak natrafiłam na pana Leszka Sedlaka po rozmowie telefonicznej już czułam że lekarz zna sie na rzeczy i że potrafi mi pomóż Po wizycie w gabinecie u niego po miesiącu udałam sie na operację pierwszej nogi a po pół roku drugiej nogi Dziś jestem 7 lat po operacjach Nogi mam jak modelka żadnych blizn i nawrotów nareszcie mogę ćwiczyć i korzystać z życia Lekarz naprawdę bardzo miły warto mu zaufać Każdemu znajomemu polecam tego lekarza,bardzo każdy mi dziękuję i jest zadowolony że go poleciłam Pozdrowienia i szacunek dla pana Leszka

bardzo dobry lekarz , polecam każdemu - kompleksowo podchodzi do pacjenta bez względu na wiek - a to się u nas tak rzadko zdarza...

Mam 60 lat,od 5 lat choruję na SM.Dn.05.08.2010 przyjechałem ze Szczecina do EuroMedic w Katowicach na konsultację i badanie USG żył szyjnych.Jestem pod wrażeniem wysokiego profesjonalizmu oraz kompetencji dr nauk med.Leszka Sedlaka!! Nigdy przedtem, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu w tłumaczeniu choroby,badaniu i rokowaniach na przyszłość. Uprzejmy,taktowny,budzący zaufanie,godny polecenia!!Po tej wizycie uwierzyłem ponownie,że są jeszcze "prawdziwi lekarze"!!

Znakomity specjalista. Dodatkowo bardzo miły a przez cały czas mi poświęcony miałam poczucie że to on jest dla mnie a nie ja dla niego. Konkretny, rzeczowy i przy tym niezwykle uprzejmy. Jestem po operacji jednej nogi i drugą na pewno też będę robić u niego. Naprawdę polecam!