Chirurg Naczyniowy Katowice

Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy

Katowice

Wspanialy lekarz chirurg naczyniowiec. Szczegółowo tłumaczy na czym polega operacją usunięcia żylaków z nogi. Jeszcze przed wykonaniem badania doplera potrafił okreslic że to nie róża tylko operacja żylaków. Wykazuje wielka troske o pacjenta. Jestem zachwycona i z całą odpowiedzialnością polecam to każdemu. Teresa.

lekarz Tomasz Gul

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Wojciech Śliwiński

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krzysztof Szaniewski

EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: HALINA

Katowice

Bardzo dobry lekarz . Godny polecenia! !!!Jestem już po pierwszym zabiegu który odbył się w Bielsku w klinice. Teraz kolejna żyłka do zrobienia i również u P.doktora. Pozdrawiam

Gabinet Leczenia Chirurgii Żył i Tętnic
Dyrekcyjna 6
40-013 Katowice

Jestem po dwóch zabiegach u dr Sedlaka i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, że mogłabym udać się do kogoś innego. Ujęła mnie jego rzeczowość, traktowanie mnie jak partnerki w rozmowie o metodach leczenia, co u lekarzy wcale nie jest znowu takie częste. Jest dostępny pod telefonem w razie potrzeby. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym do kogo udać się w związku z chorobami żył, zdecydowanie polecam tego specjalistę.

Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Dariusz Zejc

Katowice

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!!
Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!!
Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Wojewódzka 22
Katowice

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również biegłym sądowym, zdarza mi się wydawać surowe opinie o lekarzach rodzinnych, gdy wykazują braki podstawowej wiedzy flebologicznej wymaganej od studentów i - nie badając pacjentów, bez próby leczenia, wysyłają prosto do chirurga naczyniowego. Może właśnie "Ania 17.09.2015, 16:21" jest kimś takim? Osobom sfrustrowanym zwracam uwagę na różnicę między konstruktywną krytyką, a bezkrytycznym krytykanctwem, co najczęściej obraża. Anonimowość bardzo sprzyja temu drugiemu. Zapewniam, że zawsze staram się pomóc jak najlepiej każdej konsultowanej osobie, dając wyczerpujące zalecenia na piśmie. Nie zawsze jednak moje intencje są dobrze rozumiane. Niemiłe i nieobiektywne komentarze są jednak na szczęście pojedyncze, przy zdecydowanej większości rzeczowych i pozytywnych opinii, za które wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :-).
Aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym flebologię i pomóc w obiektywnej ocenie mojej osoby, polecam mój artykuł "Przewodnik Pacjenta" nr 2 (26) Luty 2015, na stronie Szpitala w którym pracuję od 2004 roku:
P.S. Słabym punktem "Rankingu ..." jest brak możliwości odniesienia się konkretnego lekarza do poszczególnych opinii, co jest szczególnie irytujące w przypadkach obraźliwych anonimowych komentarzy. Brak kontroli ze strony administratora zniechęca wielu lekarzy do aktualizowania swoich danych. Np.: spośród pięciu widocznych miejsc mojej działalności dwa są od wielu lat nieaktualne, a dane dwóch kolejnych są nieścisłe.
Ponieważ nie ukrywam się za anonimem, podaję kontakt mailowy: t.drazkiewicz@all.pl
Osoby obrażające chcę przestrzec, że wbrew pozorom anonimy nie do końca są anonimowe. Takie wpisy można dość łatwo zidentyfikować, co w przypadkach obraźliwych może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

dr n. med. Wojciech Mikusek

USG, Angiolog

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Wspaniały czlowiek i lekarz. Uśmiechniety, mily, rozmowny, otwarty na pacjenta, kompetentny. Jestem Jego pacjentka i mogę ze spokojem polecic wizytę oraz dalsze leczenie u Pana Dr.

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Michał Olejczyk

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Salus Aegroti s.c.
Żelazna 1 III p.
40-952 Katowice

Pan doktor nie mógł operować (amputować nogi ponieważ nie pracuje w żadnym ośrodku , który wykonuje takieoperacje