dr Leszek Wójtowicz

Witam, Byłem u tego lekarza kilka dni temu. Zostałem do niego zapisany z przydziału. Pan Doktor choć sprawia wrażenie niedostępnego, to okazał się bardzo miły i rzeczowy. Zbadał mnie i przeprowadził wywiad. Wizyta zdecydowanie pozytywna. Zlecił dodatkowe badania, a samą diagnozę potwierdził inny lekarz ze szpitala, do którego dostałem skierowanie od Pana Wójtowicza. Nie zwykłem pisać opinii o lekarzach, ale ponieważ przeczytałem kilka negatywnych, to chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami. Każdy ma prawo oczywiście do swojego zdania, ale odnoszę wrażenie, że duża część negatywnych opinii pisana jest przez osoby, które ...

Witam,
Nie zwykłem pisać opinii o lekarzach, ale ponieważ przeczytałem kilka negatywnych, to chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami. Każdy ma prawo oczywiście do swojego zdania, ale odnoszę wrażenie, że duża część negatywnych opinii pisana jest przez osoby, które z góry idą po zwolnienie lekarskie, niezależnie od tego, czy są chore, czy nie. Bo np. nie chce iść się do pracy. A jak lekarz nie chce wypisać, to wtedy zaczyna się hejt... Ludzie ogarnijcie się. Nie oczekujcie od innych, żeby traktowali was z szacunkiem, skoro sami nie szanujecie innych.
To tyle.

Zdecydowanie nie polecam wizyt u tego lekarza. Poszedłem do Pana doktora Wójtowicza z poważnym zatruciem żoładkowym (biegunka,wymioty, bóle brzucha itp.) jeden dzień po pojawieniu się objawów, ponieważ wcześniej czułem się zbyt źle żeby w ogóle wychodzić z domu. Pan doktor postanowił mnie ochrzanić, czemu przychodzę dzień później, że jego nie obchodzi jak się czułem wczoraj i że z tego nie wypisze mi zwolnienia z pracy za dzień wcześniej. Bo bardzo długiej tyradzie na mój temat i tego jacy pacjenci są źli i okropni wobec niego, postanowił w końcu wypisać mi zwolnienie z pracy. Pomimo tego nie jestem zadowolony z wizyty, Pan Doktor Wójtowicz zachowuje się jak skończony cham i prostak!

To jest Baran a nie lekarz!!!!nawet mnie nie zbadal i stwierdzil, ze jestem zdrowa. Przyjmuje w Falcku i bierze kase za wizyte a nic nie robi. Siedzi jak Panisko i sie wymadrza. Bezczelny do granic mozliwosci!!!