Lidia Cicirko

Neurolog

2,1
2,1
2,2

Arogancka kobieta, zachowanie, które nie przystoi lekarce. Nikomu nie polecam. Nawet trudno się zorientować czy jest dobrym lekarzem, bo nie da się normalnie porozmawiać. Nikomu nie polecam.

Pani Lidia jako lekarz mam wrażenie, że pomyliła miejsce swojej pracy. Doskwierają mi silne bóle głowy, przyszedłem z wynikami, a Pani „doktor” zamiast zainteresować się moim stanem zdrowia zwróciła uwagę na mój wygląd. A więc jeśli Państwo oczekują „profesjonalnego” podejścia zapraszam serdecznie. Tylko proszę liczyć się z tym, że receptą na silny ból głowy jest zrobienie masy mięśniowej, przytycie i zmiana ubrań na „bardziej” męskie.

Masakra. Pani Lidia koło specjalisty to chyba nawet nie stała. Bezczelne komentarze na temat słabych mięśni brzucha ("stare babcie do mnie przychodzą i dłużej potrafią utrzymać nogi w górze niż pani") . Wyśmianie STWIERDZONEJ wiotkości mięśni, bo to bardzo rzadkie i na sto procent tego nie mam. Podejście do pacjenta niesympatyczne, niekompetentne i nieprzyjazne. Na sam koniec na odwal się zasugerowała leczenie farmakologiczne, które jak się później okazało nie było zupełnie potrzebne a mogłoby wyrządzić szkody w organizmie. Nie polecam, no chyba że nie macie na co wydać pieniędzy to ...

Nie polecam, no chyba że nie macie na co wydać pieniędzy to spoko, bo tutaj możecie je wyrzucić w błoto.

Pani doktor nie jest zbyt przyjemną osobą, miałam wrażenie że szybko chce "załatwić" pacjenta, recepta do ręki i cześć.

byłam nie tak dawno u pani doktor -owszem jest stanowcza -konkretna. ale to kwestia dogadania się -podejścia do danej osoby i trochę wyrozumiałości ...trzeba czasem jak to mówią przytaknąć i głowę '' spuścić w dół '' , Ale jeśli chodzi o wszelkie diagnozy ,skierowanie na badania i ogólny wywiad nie narzekam -wszystko było mi spokojnie i dokładnie wytłumaczone co i jak bym się nie martwiła. bylam przyjęta na NFZ i otrzymałam skierowanie na MR. bez żadnych problemów.

Pani opryskliwa, mało uprzejma, do pacjenta podchodzi mocno wyniosłym tonem. Co do jej kompetencji to uważa ze wie najlepiej jednak jej teoriom zaprzeczają wyniki badan lekarskich. Stanowczo odradzam wizytę u tej Pani.

Czytając opinie też miałam obawy co do wizyty.Ale byłam miło zaskoczona Pani dr,bardzo miła ,wszystko wytłumaczyła i podeszła rzetelnie do sprawy z jaką przyszłam .Bez żadnych oporów dała skierowanie na MR i to na cito. Zaznaczam że byłam na NFZ. Bardzo polecam Panią doktor.Czasami nie warto sugerować się opiniami trzeba samemu się przekonać.Jeżeli komuś nie odpowiada to normalne że więcej nie pójdzie na wizytę.Ja jestem zadowolona.

Czytając opinię byłam przerażona przed wizytą. Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do mnie, przeprowadziła badania neurologiczne, wypytała o problem oraz przepisała skierowania na odpowiednie badania. Pani doktor to kobieta z dystansem ale dbająca o dobro pacjenta.

Jestem zaskoczony tym co piszą przedmówcy. Mam całkowicie odmienne zdanie od pozostałych oceniających. Pani Doktor jest bardzo spokojna i uprzejma, przyjęła mnie z moimi dolegliwościami, nie działał po omacku, sprawdziła wszystko, wysłuchała co miałem do powiedzenia, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi, a przy tym pokierowała odpowiednio do sprawdzenia dolegliwości. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u tej Pani i ufam w jej kompetencje, bo widać rzetelne podejście w moim przypadku, a dodam, że moje leczenie nie odbywało się prywatnie, a w ramach NFZ. Proszę nie zwracać uwagi na przedmówców, bo spotkać tak spokojnego lekarza z ludzkim, a zarazem fachowym podejściem to dziś rzadkość!

Przez takich "lekarzy" ludzie umierają! Pani "doktor", pomimo, że nie miała żadnych pacjentów, odmówiła przyjęcia bez wcześniejszej rejestracji i omówienia moich wyników. Z ryzykiem udaru i bardzo złym samopoczuciem serdecznie jej podziękowałam za "pomoc". Karma wraca i to szybko!!!