Lidia Cicirko

Neurolog

2,1
2,1
2,2

Witam. Zdecydowanie nie polecam. W całej rozciągłości popieram moich przedmówców. Obecnie przyjmuje w Zielonej Górze Pacjent dla niej to nikt.

Lekarz nieuprzejmy, opryskliwy, wszystko wie najlepiej. Pacjent przychodzi się leczyć, a z gabinetu wychodzi bardzo denerwowany. O wszystko trzeba się wykłócać i co za tym idzie denerwować. W moim przypadku było tak: Przyszedłem z prośbą o wypełnienie wniosku o wydanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Ale już teraz wiem dlaczego. Wniosek został wypełniony "na odczepnego". Na komisji nie miałem żadnych szans. Mój główny problem, zachwiania równowagi, nie został wpisany we wniosek. Na moją uwagę o moim problemie lekarz z komisji stwierdził, że nigdzie nie jest o tym napisane. Niedawno pojawiłem się z prośbą
o wydanie zaświadczenia o stanie zdrowia dla osób starających się o rentę z ZUS-u (nie wiem czy nie jest to obowiązek
lekarza prowadzącego). Jest to ważniejsza sprawa niż wspomniany wyżej wniosek dlatego musiałem podejść do tej sprawy
bardziej aktywnie (znając podejście tego lekarza). Już pierwsze słowa tej Pani zwaliły mnie z nóg. Na prośbę o wypełnienie tego zaświadczenia odpowiedziała czy nie może tego wypełnić lekarz rodzinny (na jakiej
podstawie, przecież nie leczę się u lekarza rodzinnego, nie zna on mojej historii choroby i nie jest specjalistą). Podobno Pani pracowała kiedyś w ZUS-ie ale chyba na zmywaku skoro nie zna procedur ZUS-owskich (tylko lekarz prowadzący
leczenie może takie zaświadczenie wypełnić). O każdy wpis w zaświadczeniu musiałem się wykłócać. Trudno opisać jaki wyszedłem zdenerwowany z tej wizyty.
Także szkoda nerwów na wizyty u tej lekarz. A że nie trzeba na nie długo czekać (teraz już wiem dlaczego - opisuje to zarówno mój przypadek jak i inne opinie o tym lekarzu) w zasadzie chodzę na wizyty tylko po to aby
dostać receptę (dla osoby ubezpieczonej są refundowane leki). Niestety do dobrego neurologa z NFZ trzeba czekać na wizytę prawie rok. Ale spróbuję lub wybiorę się prywatnie. Nie polecam tej lekarz. Przez 2 lata w zasadzie nie zdiagnozowała u mnie przyczyn zachwiania równowagi. Chyba, że komuś chodzi tylko o wypisanie recepty i chce skorzystać z krótkiego (jak na neurologa) czasu oczekiwania na wizytę. Wtedy jestem "za".

Zdecydowanie nie polecam. Opryskliwa, nieuprzejma. Pacjent przychodzi się leczyć, a z gabinetu wychodzi jeszcze bardziej chory. Pacjent po udarze mózgu, po wstawionych stentach szyjnych(bez umówionej wizyty w przychodni) prosił o przyjęcie, ponieważ miał zawroty i bóle z tyłu głowy. Niestety Pani doktor zbyt się tym nie przejęła(oczwyiście znowu krzykliwa, nieuprzejma)kazała jechać na ostry dyżur nawet nie upewniając się czy nie trzeba wezwać karetki.

Pani opryskliwa, mało uprzejma, do pacjenta podchodzi mocno wyniosłym tonem. Co do jej kompetencji to uważa ze wie najlepiej jednak jej teoriom zaprzeczają wyniki badan lekarskich. Stanowczo odradzam wizytę u tej Pani.