lekarz Lidia Lechowicz

2,7

Nie piszcie głupot. Lidia Lechowicz to bardzo dobry kompetentny i kontaktowy lekarz. Jest wnikliwa dokładna i troskliwa dla pacjentów.

Nie piszcie głupot.
Lidia Lechowicz to bardzo dobry kompetentny i kontaktowy lekarz.
Jest wnikliwa dokładna i troskliwa dla pacjentów.

Ta Pani nie powinna się zajmować pacjentami, ale ogródkiem. Opryskliwa, niedouczona, nie podchodzi jak do człowieka, ale jak do zgnitego warzywa, które trzeba wyrzucić jak najprędzej do kosza. Bezczelna i chamska. Podaję dwa przykłady wizyt, które miałam nieprzyjemność u niej odbyć: 1 - wysypka na całym ciele swędząca, czerone plamy. Pani "doktor" pyta co mi jest ja opowiadam i zaczynam sie rozbierac, " a co Pani mi sie tu rozbiera" ???!!! pyta oburzona pani "doktor" " mnie to nie interesuje, to musi być alergia kontaktowa, proszę się nie rozbierać nie muszę tego oglądać.. kupi Pani sobie szare mydło ..." przerwałam i mówię " myjemy się szarym mydłem" odpowiedź : "Proszę mi nie przerywać! I znowu " kupi pani szare mydło..." na co mowie raz jeszcze : MYJEMY SIE SZARYM MYDLEM WYLACZNIE . Pani "doktor" patrzy z niechecia... " No to Pani musi bc na proszek uczulona" .. odpowiadam: nie pierzemy w proszku tylko orzechach pioracych... odpowiedz Pani "doktor" : PROSZE MI NIE PRZERYWAC. szkoda slow jak ta kobieta traktuje pacjentow. Wypisala antyalergiczny lek i skierowanie na za miesiac do dermatologa, co sie okazalo nasz pies mial pasozta i nas pozarazal wiec wzielismy lek na odrobaczenie i wysypka zniknela ! DRUGA WIZYTA: w poniedzialed dzwonie do corpory czy jest lekarz, nie ma, a czy da mi wsteczne L4 za poniedzialek jak przyjde we wtorek ? Nie gwarantujemy, prosze jechac po zaswiadczenie na dyzur ze Pani jest chora i z takim zaswiadczeniem we wtorek do lekarza. Jade na bojkowska na dyzur, przede mna w kolejce do rejestrasji 30 osob, kolejka na zewnatrz, w srodku kolejka do lekarza ok. 20 osob. Czekania conajmniej 3 godziny. Czekam godzine i zasypiam na stojaco. Wracam do domu bo nie mam sily siedziec w poczekalni z goraczka. We wtorek ide do Pani "doktor" a ona odpowiada opryskliwie ze nie da mi L4 za poniedzialek bo przychodze do niej we wtorek i ze jej nie obchodzi ze byla kolejka i ze jestem chora od niedzieli. SKANDAL I SKUR...SYNSTWO a nie lekarze w dzisiejszych czasach. Ta Pani ma ewidentny problem z samą sobą i nie powinna "leczyc" ludzi.

Powierzchowne podejście do diagnozy. Lekarz powinien być dla pacjenta a ta lekarka taka nie jest. Standardowe podejście - antybiortk dobry na wszystko. Nie polecam.

Nie zgadzam się z przedmówcami. Wszystkie dolegliwości udało się skutecznie wyleczyć. Wizyta trwała tak długo jak było potrzeba, zaś lekarz był uprzejmy, jak na standardy naszej służby zdrowia.

Beznadziejna lekarka!! Poszedlem do niej bo miałem kilka spraw i zaczalem od omawiania najważniejszej czyli infekcji gornych drog oddechowych to apisala mi antybiotyk (najdroższy odpowiednik - pewnie dostaje kase żeby go zapisywać. Kupilem najtańszy który był 2 razy tanszy). Po zapisaniu antybiotyka lekarka bezczelnie powiedziała ze musze już isc i wyprosila mnie z gabinetu wstając i wychodząc do rejestracji podczas gdy ja mialemjeszcze dwie rownie ważne dla mnie sprawy. NIE POLECAM tej doktor. Ona przyjmuje jako lekarz rodzinny w CORPORA MED ale odradzam wizyte u niej! Lepiej wybrać ta druga ...

NIE POLECAM tej doktor. Ona przyjmuje jako lekarz rodzinny w CORPORA MED ale odradzam wizyte u niej! Lepiej wybrać ta druga lekarke która jest bardzo dokladna i wie co robi.

Po opisaniu dolegliwości (problemy z kręgosłupem) nie zostałem zbadany ani skierowany do specjalisty ( mimo nacisków z mojej strony by jednak wykonać jakieś badania specjalistyczne) w kółko słyszałem odpowiedź "teraz nic z tym nie zrobimy" zrezygnowany poprosiłem o wypisanie ogólnych badań (bo jakiś czas chorowałem zjadłem tony leków i chciałem sprawdzić stan organizmu) usłyszałem "a poco takie badania... nie ma potrzeby"koniec końców na odczepnego dostałem badanie krwi. Moim zdaniem za taką wizytę lekarz nie powinien mieć w ogóle zapłacone. ja tylko straciłem czas

Sympatyczna pani doktor, która wie co robi. Zostala mi polecona od znajomego. Diagnoza została postawiona szybko i trafnie, dzięki czemu czuje sie b. Dobrze i w pełni sił. Mam nadzieje ze to nie była moja ostatnia wizyta.