lekarz Lidia Pawlikowska

2,6

jako pacjent Pani Doktor / od 17 lat/, mam duże zaufanie do kompetencji i kompleksowości leczenia.Uprzejmośc, poświęcenie czasu jak i tłumaczenie chorób i ich leczenia to z pewnością sprawia że wizyty u Pani Doktor zamieniają się w lata. Polecam lekarza

Pani Doktor jest bardzo kompetentna i niezwykle uprzejma, choroby tłumaczy przystępnie poświęcając wystarczająco - optymalnie czasu na zapoznanie się z nimi. Lekarz godny polecenia.

Leniwa,nawet tyłka z krzesła nie chce się jej podnieść,zeby dziecko zobaczyć,bo z góry twierdzi ,że nic mu nie jest,zawsze problem z wypisaniem skierowania,czy czymkolwiek.Strata czasu,absolutnie nie polecam!!!!!

Nie polecam, po wizycie tylko się upłakałam. Zostalam potraktowana jak pozostali pacjenci, którzy zostawili opinię. Od kilku miesiecy przewlekly bol gardla- Pani doktor stwierdzila, ze to nic co powinnam leczyc. Samo przejdzie i nie ma na to leków i zyczy mi powodzenia jesli biore na to antybiotyki. Bylam u wielu lekarzy, w tym laryngologow. Kazdy dokument i wstepna diagnoze wykpila, ze po co to po co tamto, i ze to nie to. Nie wysluchala mnie w ogole, zdazylam powiedziec jedno zdanie, nie przebadala dokladnie. Stwierdzila, ze mam nic na to nie brac bez dokladniejszego przeczytania dotychczasowych badan, tylko je przejrzała. Dodatkowo teksty typu "pokaż młoda" są lekko nie na miejscu. Fakt, mam dopiero 23 lata, ale nie 15. Nie polecam zdecydowanie, muszę mimo wizyty udac się gdzies indziej.

Niskie oceny pani doktor wynikają z niskiej wiedzy i świadomości pacjentów. Doktor ma wybitną wiedzę medyczną i bardzo przystępnie tłumaczy co komu dolega. Nie faszeruje bezsensownie lekami, a w szczególności antybiotykami, kiedy przychodzi taki Polak w klapkach kubota z katarem, czy przeziębieniem, przez co większość wąsatych cebul i moherów uważa, że to słaba lekarka. Bez komentarza... Diagnozy pani doktor są z reguły trafne. Nie widziałem też, by kiedykolwiek doktor odmówiła przyjęcia pacjenta, bo godziny, czy cokolwiek. Zdecydowane 5 punktów i polecam każdemu. To MĄDRA lekarka.

Zdecydowane 5 punktów i polecam każdemu. To MĄDRA lekarka.

Jak ktoś chce posłuchać głupiego filozofowania to możne do tej pani pójść. Nazwanie jej lekarzem to obraza zawodu lekarza. Nie wiem jakim cudem ta pani jeszcze przyjmuje. Na wizytę nawet nie warto iść, bo i tak potem trzeba umówić się do kompetentnego lekarza. Ze złotych myśli mogę podać: "Jak nie ma zapalanie płuc to nie ma po co leczyć" - o zapaleniu oskrzeli "Z grypą to można i kilka miesięcy chodzić, wszyscy tak chodzimy" - o przewlekłej grypie "Ja jak jestem chora to na zwolnienia nie chodzę" - o chęci ...

Ze złotych myśli mogę podać:
"Jak nie ma zapalanie płuc to nie ma po co leczyć" - o zapaleniu oskrzeli
"Ja jak jestem chora to na zwolnienia nie chodzę" - o chęci wzięcia zwolnienia przy zapaleniu oskrzeli.

Podobno ta pani doktor ma sporo zwolenników jaki przeciwników. My byliśmy z synkiem 10-cio letnim, który ma uciążliwy kaszel od ponad pół roku. Nie można było z dzieckiem wytrzymać, widać było że to coś poważnego. Pani doktor kazała uzbroić się w cierpliwość i założyć stopery do uszu – taka diagnoza. Efekt jest taki, że po badaniach u innego lekarza stwierdzono chlamydię. Całe szczęście, że trafiliśmy gdzie indziej. Dziecko po leczeniu u pulmonolog wyszło na prostą.

Podobno ta pani doktor ma sporo zwolenników jaki przeciwników.

Nie polecam tej Pani doktor, mam chory kregoslup jednak uslyszalam, ze nie jest mi potrzebne skierowanie do ortopedy "bo jak sie ma krzywy kregoslup to sie go juz nie da wyprostowac". To samo z bolem glowy, generalnie Pani doktor stwierdzila, ze "duzo ludzi tak ma i sie z tym nic nie da zrobic", na szczescie dostalam skierowanie do neurologa, ktory postawil trafna diagnoze. Zdecydowanie radze omijac.

Zdecydowanie radze omijac.