dr n. med. Lidia Popek

Psychiatra

1,3
1,5

Pani bardzo oschla i niemila. Nie potrafi postawic prawidlowej diagnozy. Dziecko wychodzi od pani roztrzesione i przestraszone.

Nie polecam. Lekarz, ktory diagnozuje zespół Aspergera po jednej odpłatnej wizycie na potrzeby sądowo rozwodowe matki dziecka.

Mam nadzieję że inne dzieci nie trafią na panią Popek. Nietrafna diagnoza, niepotrzebne faszerowanie dziecka lekami.

Lekarka bardzo oschła, nieprzyjemna i rzeczowa. Porusza tematy kompletnie nie związane z chorobą i które na tą chorobę wpływu nie mają. Po 5 tygodniach nie umiała wystawić mi diagnozy. Zostałam wysłana do szpitala na Banacha , gdzie zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie i bardzo mi ten pobyt pomógł , nie to co w IPINie