dr Lidia Roszkowska-Śliż

Beznadziejny lekarz, zamiast szkarlatyny zdiagnozowała u mojego 8miesięcznego synka uczulenie i lekką infekcję gardła., teraz walczymy z sepsą na oddziale zakaźnym bo leczenie zostało późno wdrożone. Nie omieszkam złożyć skargi

nasze dziecko przez prawie cała wizytę rozpaczliwie płakało ze strachu po pierwszym spojrzeniu na pania doktor. w zwiazku z tym pani doktor orzekla zapalenie uszu, czerwone gardlo i zapisala antybiotyk. dzien pozniej po konsultacji w przychodni panstwowej okazalo sie, ze dziecko ma delikatny katar. jak mozna sie tak pomylic? pani doktor chciala niemowlaka z katarem naszprycowac antybiotykiem. diagnoza pani doktor z przychodni panstwowej byla sluszna. poza tym pani doktor nie mila, niesympatyczna, nic nie tlumaczy i nie chce odpowiadac na pytania. nie polecam.

Wg mnie lekarz w każdym calu. Dzieki swej wnikliwości idoświadczeniu wykryła u mojej córki zaawansowaną astmę. Teraz już nie przyjmuje jako pulmonolog i bardzo nam jej brakuje. Zawsze trafnie ustalała leki i pomogła nam bardzo. Polecam z całego serca.

Antypatyczna lekarka. Starałem się p0rzymykać oko na jej uwagi.

Antypatyczna lekarka.
Starałem się p0rzymykać oko na jej uwagi.

Godny polecenia lekarz. Profesjonalistka w każdym calu. Przeprowadza wnikliwie wywiad. Trafnie diagnozuje - nigdy zalecone leczenie nie zwiodło. Nie bagatelizuje problemów zdrowotnych, ale też nie straszy. W razie wątpliwości kieruje na badania lub do innych specjalistów. Budzi zaufanie. Ma świetne podejście do dzieci.

Polecam tego pediatrę. Niczego nie bagatelizuje. Nie ma problemu ze skierowaniami i zleceniami na badania diagnostyczne

Super lekarz polecam, wyprowadzila mojego syna z alergii i ciaglej choroby sympatyczna kompetentna zymnie i zawsze pr

i zawsze pr